1 cena mody: „Świat z kreacjami”.

Utworzono: 07-05-2020

Moda na top!

Wielki hit -  to coś krzykliwego i burzowego. Dlatego ilość działań przeplata się zawsze z wyciszeniem oraz ekspresją. Magia życia przybliża pewien określony rytm, bije – jak serce, wzrusza – jak dobry wiersz i prowadzi do tajemniczego ogrodu. 10.000 – to ilość bodźców, doznań i widoków na przyszłość,  które wyznaczają  konkretne cele. Bez nich  życie przebiega monotonnie. Z impulsem do walki i realizacji założeń  - wzbudza ciekawość i dąży do  pewnej kreacji.

Stylizacja w domu!

Lekkie lenistwo wdziera się do świata mody, który, w ujęciu koronawirusa, wychodzi z wybiegów, a wkracza do ciekawych filmów i Galerii zdjęciowych. Znawcy tematu, miłośnicy wystrzałowych ubrań walczą więc o uwagę i promują nowe spojrzenie na rzeczywistości. Warto jednak zaznaczyć, że nawet w zaciszu domowym – stylizacja – wpływa na jakość wszystkich doznań.

Energia bije od:

- tego, co widzisz w lustrze,

- sposobu, który wyznaczasz na przygotowanie ubrań,

- magicznej mocy dodatków,

- duszy, która posiada ulubione wyznaczniki piękna.

W materiałach!

Dotyk sprawia, że określony materiał zmusza do reakcji. Dlatego dość często słyszę:

- „Jak pięknie wyglądasz”, „ Ale cudowna sukienka i ten uśmiech, który wszystko zmienia”, „W tym Ci do twarzy”, „Ten kolor pasuje do Ciebie”, „Masz super styl”.

Wrażenia przychodzą z otoczenia, które obserwuje wizerunek, dokonuje licznych ocen i podchodzi do wielu spraw z dystansem, a w wielkim zmieszaniu wypowiada to – 1- zasadnicze zdanie.

Bo – prawdziwy ogień – płonie, gdy się ładnie prezentujesz.

Podnoszę więc  jakość marzeń do  najcenniejszego daru. Bawię się modą. Przykładam do ciała sukienki, bluzki i wierzę, że to pomaga odczuwać coś wyjątkowego. Stawiam marzenia na wielkiej wadze, ustawiam odważniki, patrzę na cenę, a potem sprzedaję: urodę, wdzięk, słowa, delikatność skóry i zdjęcia przepełnione zmysłowością – fashion. Styl – to silne ”Ja”. Uroda – to sposób  prezentacji pogody ducha. Magnes – to wszystkie składniki razem wkładane do 1 koszyka. Na końcu tej drogi dołączam kwiaty, bo one, w zapachu i nostalgii, unoszą   różowe płatki do poetyckich wzruszeń. Pokazują  też  - modną duszę.

Tu i Teraz:

- 1 litera – M – jak moda,

- 1 wyraz – wrażliwość – jak pokarm dnia.

- 1 – wizja – jak kreatywność o smaku truskawki.

1 cena mody: „Świat z kreacjami”.
1 cena mody: „Świat z kreacjami”.
1 cena mody: „Świat z kreacjami”.
1 cena mody: „Świat z kreacjami”.
1 cena mody: „Świat z kreacjami”.
1 cena mody: „Świat z kreacjami”.
1 cena mody: „Świat z kreacjami”.

Przejdź do góry strony