2 M – jak słowa i moda? To możliwe!

Utworzono: 03-02-2021
2 M – jak słowa i moda? To możliwe!
2 M – jak słowa i moda? To możliwe!
2 M – jak słowa i moda? To możliwe!

M- jak morze słów!

Linia czarnej kreski i stylizacji dnia dotyczy klasyki i marynarskich pasków. W butelce znajduje się bowiem list do tubylców ciepłego kraju, w którym proszę o promienie słońca, bo marzę już o Wiośnie i Lecie. W dobie malarskich inspiracji, płótna, obrazów i codziennego życia - magia 1 koloru – to nowy wymiar piękna. Od małości formy, po zgrabność ciała - prezentuję fashion przez wielkie – F.

M- jak moda!

Spokój – to nowoczesny wyraz, który w dobie pandemii wyznacza kierunki działań. Lekko, przewiewnie, nostalgicznie, lirycznie, z wyczuciem pojawia się inicjatywa na  - Tu i Teraz – z dość popularną modą w tle. Ta fascynacja kobiecym ciałem dotyczy więc 2 zjawisk – sztuki patrzenia i sztuki ubioru. 2 kreacje życia dominują w silnym wizerunku – bogini dni i nocy, celebrytki modowej, fashionistki, blogowej ikony mody.

F- jak fascynacja:

- ciałem, które w swej istocie pokazuje linie, wcięcia, zgrabność, kształt, okrągłości, szczupłość, osę.

- ubiorem, który zakrywa skórę, pełną kości.

W obrazach mistrzów – kobieta – to portretowa muza, z przedmiotami wartymi ich uchwycenia i uwiecznienia. Na tle kolorowego materiału, płótna – ukazuje wyjątkowy charakter, wdzięk, grymas, spojrzenie, ruch, zastyganie.

W podniosłości chwieli – kobieta – to stop – klatka – zdjęcie, z magią kolorów, cieni i świateł.

Dlatego...

- zastygam przy porannym życiu, zastygam przy obiedzie, zastygam przy kolacji. A czas – on przeskakuje wszystkie przeszkody, on liczy minuty, godziny i lata. A życie – krąży przy modzie, ubraniach, prezentacjach, bo wróży nutkę koniecznej swobody i urody.  

*

Tu i Teraz  trwa sztuka życia

Tyle w niej jeszcze do odkrycia

*

Tu i Teraz trwa wielka przygoda

Niech na nią inicjatyw nie wróży tylko moda.

*

Tu i Teraz….tu i teraz….T-u i T-e-r-a-z.

Przejdź do góry strony