3 pomysły na obraz? To ładne!

Utworzono: 25-10-2020
3 pomysły na obraz? To ładne!
3 pomysły na obraz? To ładne!
3 pomysły na obraz? To ładne!

W mieszkaniu!

Do  koloru starych mebli i stylu w jakim urządzasz wnętrze -  przykładasz wzorcowy obraz. Dlatego  atmosfera artyzmu, panująca na dziełach sztuki, zaraz przy namalowanych wiejskich podwórkach, doskonale komponuje się w otoczeniu surowych drewnianych belek, metalowych wykończeń w przedpokoju, imitacjach cegieł, wrażeniu obdrapanych ścian i przykrytych kocami - skórzanych kanap. Brak celowych wygładzeń, złotych świecidełek, wymarzonych idealistycznych obrazków - wpływa na decyzję wyboru – matki natury, z dawno zapomnianymi budynkami, widokami na codzienne życie, czynnościami wspomagającymi funkcjonowanie w gospodarstwie domowym.

W nowym stylu na życie!

Dekoracja domu i styl życia, to także moda. W XXI wieku, w wielkim pędzie technologicznym,  przy 1000 produktach umieszczanych w  sklepach, medialności, Insta, FB, większość osób po 30 – tym roku życia decyduje się na powrót do naturalnych schematów życiowych.

 Liczą się:

- spokojne domatorstwo, świeże przetwory, wypełnione wekami klimatyczne spiżarnie, soki z malin, suszki i babcine meble. Ten wymiar naturalnego piękna przekłada się także na obrazy, które -  w ujęciu sztuki  - dopełniają wszystkich wiejskich marzeń. Swojskość wnika więc w styl życia znanych i podziwianych – Celebrytów, aktorów, artystów, filmowców, reżyserów, prezenterów, którzy po licznych wystąpieniach publicznych, zaszywają się przed całym światem, w wiejskim zaciszu.

W sztuce!

Dbałość o wnętrza wymusza nowe zainteresowanie obrazami, dlatego ich wiarygodne odbicie -  naturalnego trybu życia – zmusza do współpracy z plastykami.

Zobacz obraz w ujęciu ramy.

S. Skroś – autorka  obrazu.

Przejdź do góry strony