3 znaki na drodze: „?”, „!”, „&”

Utworzono: 25-01-2022

Moda na spodnie!

Dobry Look – to biznes – fashion, który w praktyce oznacza – wybór spodni- spódniczek i eleganckiej koszuli. Dlatego podczas ciemnych poranków, długich nocy – ta opcja sprawdza się na 100 różnych sposobów. Od szyku – do wybiegu mody – prowadzą tylko 1 drzwi i wysokie piętra silnych wyzwań. Świat – wymaga określonego stylu – gdy powaga, nutka doświadczenia i pomysł na siebie – wróżą pozytywną energię. Na rynku odzieżowym – zanika, więc forma męskich i damskich przymiotników dotyczących eleganckich ubrań. W nawiązaniu do tego kobiety – wybierają krawaty, marynarki i koszule, a mężczyźni w odległych krajach – kraciaste spódnice. Granice – co wypada, co należy – ujednolicają się dzięki sieci, a podpatrzone stop – klatki docierają do każdego zakątka na świecie.

Moda na obiektywizm!

*

Tu i Teraz – trwa dylemat

Czy to styl, czy to scena

*

Tu i Teraz  trwa wyprawa

Co lubię, co wypada

*

Moda na przekrojowość!

Ten dzień, to jednolitość w myśleniu, gdy materiały pokazują tylko dobry kierunek. Dlatego – gładkość, naturalne piękno i klasyka – udowadniają, że styl – to także magiczny minimalizm.

A wartość projektu urasta wówczas do rangi – prawdziwego dzieła sztuki.

Poranek – to wybór kreacji.

Dzień – to prezentacje stylu.

Wieczór – to zachowana dyplomacja.

*

Tu i Teraz – moda – doprowadza do nowego Look – u. Bo czas – wymienia ubrania, odsłania pomysły i wyprowadza na widok publiczny – to wszystko, co tak elegancko zakładasz.

Spójrz na Glamour!

3 znaki na drodze: „?”, „!”, „&”
3 znaki na drodze: „?”, „!”, „&”
3 znaki na drodze: „?”, „!”, „&”
3 znaki na drodze: „?”, „!”, „&”

Przejdź do góry strony