Aktualności

Znajdź pomysł na siebie
Znajdź pomysł na siebie
Sobota, 29 listopada 2014

 W Xxi wieku reklamy internetowe i telewizyjne zasypują nas obrazami pięknych, zgrabnych modelek proponując przy okazji super proszki do prania, kremy, perfumy, szampony, kosmetyki. Piękno , które wdziera się do naszych domów jest tak cudownie przedstawione, że każda z nas marzy o idealnym wyglądzie i za namową aktorów, modelek dokonuje licznych zakupów. Zawsze jednak powtarzałam na  swoich lekcjach , że rynek reklamy ma za zadanie lekko nas oszukać , sprawić , że zwyczajna dziewczyna  stanie się w kilka godzin super gwiazdą z TV. Nie nic bardziej mylnego od tego w co my same uwierzymy. A wiara w siebie, pomysł na siebie  - to podstawa każdego sukcesu. 

Czytaj więcej
Marzenia modowe, wspaniale określają dalszą twórczą drogę
Marzenia modowe, wspaniale określają dalszą twórczą drogę
Sobota, 29 listopada 2014

 Gdy dzień się budzi, a Słońce wyjątkowo zagląda do naszych okien tarasowych warto jest w zaciszu domowym znaleźć chwilę na błogie lenistwo weekendowe połączone z poszukiwaniem wspaniałych stron w Internetowch. Warto jednak zaznaczyć, że odkrycie zasobów modowych nie należy do prostych zadań. Jednak o ile mamy czas i zapał to można skierować nasze myśli na blogi znanych osób, które wykorzystując swoją popularność przygotowują oryginalne  zdjęcia w najmodniejszych kreacjach, aby zwykli ludzie mogli się na takich osobach  wzorować. 

Czytaj więcej
Świat pełen miłości ma wielki sens
Świat pełen miłości ma wielki sens
Piątek, 28 listopada 2014

 Zanim nadejdą święta,  a My tradycyjnie przygotujemy  kartki z życzeniami  - warto jest podkreślić, że etap przygotowań do Wielkiej Miłości  - Bożej Dzieciny – trzeba przeżyć w pokoju. Zanim więc ta miłość przeleje się do naszych – Serc- jest taki jeden dzień  podczas,  którego udajemy się na huczne zabawy, zakładamy wyjątkowe kreacje i smakujemy wszystkiego co zostanie położone na stole. Ale ,  po Andrzejkach będzie już  można  przygotowywać świąteczne prezenty i wybrać nowe stroje, które ubierzemy na siebie w Wigilię. 

Czytaj więcej
Słodkości Andrzejkowe wróżą nam  dobrze o tej porze
Słodkości Andrzejkowe wróżą nam dobrze o tej porze
Piątek, 28 listopada 2014

 W miłej Andrzejkowej zabawie modnie jest przygotować się do rezygnacji ze słodyczy i lekkiego wyciszenia. W związku z tym ostatnie dni spędzone na zabawie niech dostarczą wszystkim wiele radości, miłości, słodkości i tradycyjnych wróżb , które może nie tak całkiem na poważnie pozwolą nam, podczas ponurych dni, doznać uczucia szczęścia, sytości. 

Czytaj więcej
Groszkowe sukienki stale są trendy
Groszkowe sukienki stale są trendy
Wtorek, 25 listopada 2014

 Trudno jest sobie wyobrazić materiały bez groszkowych dodatków,  a tym bardziej  umiejętne uszycie sukienek rozkloszowanych, które poza figurą kobiet  podkreślać będą element pełen romantyzmu wynikający z  kolorystyki ich połączeń na ubraniu. Groszki kojarzą się nam z dzieciństwem i letnimi sukienkami, które  nasze babcie ubierały na imprezy masowe, a także na uroczystości rodzinne. Dziś takie materiały powszechnie dostępne w sklepach pozwalają szyć z nich ubrania, które można wykorzystać w ciągu całego tygodnia. 


Czytaj więcej
Rozkloszowane sukienki
Rozkloszowane sukienki
Poniedziałek, 24 listopada 2014

 Najmodniejszymi  sukienkami w roku 2014  są ubranka z rozkloszowanym dołem. Zamysłem krawców jest bowiem ukazanie kobiecych nóg  i sylwetek ciała. Warto jest dodać, że do łask wracają intensywne kolory, które doskonale prezentują się podczas tegorocznej jesieni.


Czytaj więcej
Rezygnacja ze słodyczy....
Rezygnacja ze słodyczy....
Niedziela, 23 listopada 2014

 W niedzielny poranek, gdy sny już nie są zaspane, budzi się w ludziach postanowienie, aby przeżyć w wyjątkowy sposób  – niedzielę. Błogie lenistwo, wspaniałe czytanie- obudzi każdego Człowieka, nad ranem, ale  żeby uczynić coś dobrego warto jest zrezygnować z czegoś słodkiego.  

Czytaj więcej
Ciemne odcienie są w cenie
Ciemne odcienie są w cenie
Środa, 19 listopada 2014

 Ciemna  kolorystyka naszych ubrań to trend świadczący o tym, że bez względu na modę zawsze jesteśmy modnie ubranymi kobietami. Warto jednak podkreślić , że do łask wracają obecnie: swetry, golfy i rozkloszowane spódniczki.

Spódniczka- firma H&M
Czytaj więcej
Błogie lenistwo z gazetami modowymi i wnętrzarskimi
Błogie lenistwo z gazetami modowymi i wnętrzarskimi
Niedziela, 16 listopada 2014

 Moda to pojęcie , które łączy w sobie różne pasje wspaniałych ludzi. Głównie kojarzy się ona z pracami projektantów prezentujących ubrania na  światowych wybiegach. Zanim więc powstają na ten temat artykuły , notki, czy wzmianki redaktorzy, osoby blogujące starają się prześledzić różne trendy przy pomocy laptopów, czasopism, aby w zaciszu domowym móc przeanalizować królującą nam modę i dołączyć do niej swoje pomysły. 

Czytaj więcej
Powrót do wiejskich  koronek
Powrót do wiejskich koronek
Sobota, 15 listopada 2014

 Moda na koronki czyli styl zaczerpnięty ze skansenów i babcinych mieszkań powraca po latach do naszych domów. Urok wyrobów ręcznych i  koronkowych romantycznych dodatków sprawia , że otaczamy się pewną historią, która ucieka obecnie od nowoczesności. Projektanci odnoszą się więc  do stylu rustykalnego , prowansalskiego, aby na pierwszym miejscu ukazać tradycję zaczerpniętą „ ze wsi”. 

Czytaj więcej
Zapalona świeca ogień wznieca
Zapalona świeca ogień wznieca
Piątek, 14 listopada 2014

 Maleńkie światło świecy wprowadza ludzi w wyjątkowy stan, gdy stajemy u życiowych bram. Pewnie dlatego dekoratorzy wnętrz, aby stać się idealnymi romantykami pomyśleli o świecznikach wartych naszego zainteresowania. Wylegiwanie  się bowiem w pościeli przy zapalony delikatnym ogniu powoduje, że odpoczywamy z książkami, gazetami, laptopami. 

Czytaj więcej
Cieniowane ubrania są miłe od rana
Cieniowane ubrania są miłe od rana
Piątek, 14 listopada 2014

 Nowe trendy mody nawiązują obecnie do stylu przecieranych mebli. W związku  z tym  pojawiły się na rynku odzieżowym kolekcje strojów z takimi  elementami . Znane firmy wprowadzają w ten sposób  upodobania  do  luzu, wygody i swobody. 


Czytaj więcej
Skromny strój w odcieniach szarości
Skromny strój w odcieniach szarości
Czwartek, 13 listopada 2014

 Projektanci  z całego świata  nawołują kobiety do zakupu ubrań klasycznych, które bez względu na modę i trendy zawsze mogą znaleźć miejsce w naszej garderobie. Takie wyciszenie kolorystyczne z delikatnymi długościami i elementami dekoracyjnymi w postaci świecących nitek na bolerkach ma przy okazji wprowadzać  wszystkich  w klimaty  typowo świąteczne związane  - z Bożym Narodzeniem. 


Czytaj więcej
Moda na fale
Moda na fale
Środa, 12 listopada 2014

 Do łask wracają fryzury z falami, które w wykonaniu fryzjerek zmienią wizerunki  nowoczesnych  kobiet. W związku z tym warto jest dokonać zakupu lokówek, które w porównaniu do prostownic wywołają wrażenie , że zamiast wygładzonej fryzury posiadamy na głowie  efekt falowanych włosów. 


Czytaj więcej
Ukołysanie jesieni, niech czar sukienki odmieni
Ukołysanie jesieni, niech czar sukienki odmieni
Poniedziałek, 10 listopada 2014

 - w takie pochmurne, szare dni, warto jest ubrać sukienki z kwiatami, które w jasnych odcieniach będą nawiązywały do upalnego lata. W tym roku pogoda jest tak cudowna , że założenie na siebie białej sukienki jeszcze nie kontrastuje tak bardzo z odcieniami  chłodnej jesieni. Zasypanie więc ogrodu listkami z drzew dodatkowo  przybliża  gusta z wybiegów mody, gdzie projektanci z całego świata  wykonują pierwsze przymiarki do wiosny i lata  - 2015 roku. 


Czytaj więcej
Czas na kawę
Czas na kawę
Poniedziałek, 10 listopada 2014

 Za oknami jesień  i tylko kawa jest potrzebna do romatycznych uniesień.....

Czytaj więcej

Przejdź do góry strony