Aktualności

Słodkie perfumy....
Słodkie perfumy....
Piątek, 7 listopada 2014

 - w sam raz na długi weekend. W  jesienne wieczory warto jest dostarczyć sobie odrobinę słodyczy w postaci wyjątkowych buteleczek z perfumami. Ich zapach wpłynie pozytywnie na samopoczucie, będzie przypominać lato, a także doda energiczności w tym co będziemy robić w ciągu całego dnia. 


Czytaj więcej
Dzień pełen cudowności z nowym Elle
Dzień pełen cudowności z nowym Elle
Piątek, 7 listopada 2014

 - takie dni zdarzają się nam w wyjątkowych momentach życia. Jednym z jego elementów jest bowiem najnowsze wydanie Elle, które oczywiście dostarcza świeżej dawki informacji na temat mody, ale co warto jest podkreślić ukazuje normalne , szare życie – zwyczajnych ludzi. Moją uwagę zwrócił artykuł – redaktor naczelnej – w którym  podkreśla Ona , że należy być progresywnym Człowiekiem. Dziś żyje  się szybko, googlowato, kreatywnie, dynamicznie, stale w biegu, stale na fali, aby nie wypaść z obiegu. 

Czytaj więcej
Zielone falbanki na tunikach
Zielone falbanki na tunikach
Piątek, 7 listopada 2014

 Wszyscy marzymy w szare jesienne dni o nadejściu pięknej  wiosny. Aby ten efekt uzyskać można więc przygotować tuniki w odcieniu zielonym. Kolor naszego trawnika, łodyg kwiatów doskonale pasuje bowiem do spodni, które przy takiej pochmurnej  pogodzie warto jest dopasować do reszty stroju. 


Czytaj więcej
Groszki zawsze są modne
Groszki zawsze są modne
Czwartek, 6 listopada 2014

 Jeżeli marzymy o wygodnym stroju wyjściowym to warto jest poszukać w naszych szafach ubrań z groszkami. Taki element dekoracyjny materiału dobrze się prezentuje na tunikach i sukienkach, do których możemy dobrać spodnie. Groszki  były modne zawsze, ale  w roku 2014 warto jest do nich wrócić. 


Czytaj więcej
Pomarańczowy odcień dnia – uśmiech na twarzy Tobie  da
Pomarańczowy odcień dnia – uśmiech na twarzy Tobie da
Środa, 5 listopada 2014

 Dobrym sposobem, aby dany dzień nabrał barw pełnych jesieni jest nasz wyszukany strój. A w związku z tym, że skłaniamy myśli w kierunku  wyjątkowego Zachodu Słońca warto jest poszukać rzeczy w odcieniu pomarańczowym. Taka intensywność danej barwy wpłynie nie tylko na nasz humor, ale także idealnie zaprezentuje się w każdym otoczeniu. I chyba w życiu zawsze o coś  dobrego chodzi, ale tylko pomarańczka nas ku modzie „oswobodzi”. 

Firma:Pussycat London
Czytaj więcej
Niebiańska bluzka Oli
Niebiańska bluzka Oli
Wtorek, 4 listopada 2014

 W roku 2014 modne są kolory wyciszone. Do jednych z nich należy odcień Nieba, który w połączeniu z delikatnym wzorem nadaje uroku każdej kobiecie.

Do zdjęcia - Pozuje- Ola.
Czytaj więcej
Klasyka wraca do łask
Klasyka wraca do łask
Wtorek, 4 listopada 2014

 - w postaci skromnych, szarych sukienek, które idealnie  pasują na wszystkie okazje. Prosty styl, gładki materiał to podstawa do ukazania tego co nazwać można skromnością w świecie mody. Takie nowoczesne trendy nadają się więc do ukazania  w  pracy, do wyjścia do kawiarni i  do spotkań ze znajomymi.


Czytaj więcej
Jesienne podkolanówki
Jesienne podkolanówki
Poniedziałek, 27 października 2014

 - w sezonie jesiennym idealnym dodatkiem do stroju wyjściowego są  firmowe podkolanówki, które  warto jest  dopasować do mini - spódniczek . Podkreślają one kształt nóg, nadają kobiecości i przy okazji ochraniają nas przed pierwszym mrozem. Taki strój, promowany przez znane firmy odzieżowe, ma za zadanie:


Czytaj więcej
Jesienne koce ze świeczkami i jesteśmy ukołysani
Jesienne koce ze świeczkami i jesteśmy ukołysani
Sobota, 25 października 2014

 Jesienne klimaty powodują , że coraz częściej sięgamy po świeczki zapachowe. A trzeba przyznać , że producenci zasypują sklepy tymi dobrodziejstwami kusząc nas do wywołania w mieszkaniach odpowiedniego klimatu. Do cudów należy więc świeczka  kawowa, ponieważ pasuje zarówno do wnętrza kuchni, w której najczęściej przebywamy

Czytaj więcej
Szeroka kratka i na spódniczce – zakładka
Szeroka kratka i na spódniczce – zakładka
Piątek, 24 października 2014

 Powrót do grubej kratki wywołuje nas do tablicy, jak za dobrych czasów, gdy uczęszczałyśmy do szkół średnich. Taki młodzieńczy strój ma za zadanie:  odmłodzić kobiety, wprowadzić elementy luzu,  ukazywać zgrabne nogi oraz promować wysportowane sylwetki. 

Czytaj więcej
Modne naczynia na czekoladki
Modne naczynia na czekoladki
Środa, 22 października 2014

 Moda na  szklane naczynia, do których można schować słodycze, czekoladki, ciasta, świeczki i stare zdjęcia zalała rynek internetowy. Koszt takiego przedmiotu wynosi od 60 do  200zł, ale za to efekt na komodzie i stole jest gwarantowany. Oryginalne dodatki do wnętrz w jednej chwili  stały się  tak „słodkie”, że każda pani domu zatrzyma się przy nich przez dłuższą chwilę. 


Czytaj więcej
Kratki i kolorowe dodatki
Kratki i kolorowe dodatki
Wtorek, 21 października 2014

 W 2014 roku do łask wracają spódniczki w kratki. Warto jest dodać , że długości  zaprojektowane przed kolana doskonale komponują się z czerwonymi bluzkami. Takie jesienne zestawy  - to powrót modowy do czasów młodości naszych rodziców, którzy dobierali do nich oryginalne płaszcze i torebki. 


Czytaj więcej
Moda na styl angielski
Moda na styl angielski
Sobota, 18 października 2014

 Gdy przychodzi wieczór, a wraz z nim ochota na herbatę warto jest przygotować do tego zadania filiżanki i dzbanki w stylu angielskim. Ich urok powoduje, że pomieszczenia, w których przebywamy  przywołują podróże w czasie, zapewniają wyjątkowy klimat, a także pięknie i delikatnie dekorują nasze duże i małe stoliczki. 

Czytaj więcej
Moda, która dotyka sztuki
Moda, która dotyka sztuki
Niedziela, 12 października 2014

 Ostatnio przeczytałam dość interesujący artykuł na temat połączenia świata sztuki z panującymi trendami mody odzieżowej. Świat pełen cudownych inspiracji to wszystko to co nas otacza i sprawia, że pragniemy wyrażać  siebie  za pomocą farb, rzeźb, rysunków i muzyki. Artystyczne  zmiany mają zatem być powodem do  wywołania rozmów o szeroko pojętej modzie. 

Czytaj więcej
Przecięcie  ciała
Przecięcie ciała
Wtorek, 7 października 2014

 O ile ciała ludzkiego nie możemy przeciąć sobie w dowolny sposób to kawałki materiałów doskonale posłużą  nam do tego zadania. Dwie części, a jednak jedna całość – i to nakładamy na ciało. Takie nietypowe rozwiązanie materiałowe może wywołać wrażenie wyszczuplenia np.  ciała kobiety, stworzyć  obraz  doskonałej całości , a w rzeczywistości wzbudzić  wielkie zainteresowanie takiego wykroju. 


Czytaj więcej
Moda na ubrania w ciemnych odcieniach
Moda na ubrania w ciemnych odcieniach
Piątek, 3 października 2014

 W roku 2014 klasyka ma spore grono zwolenników. Do łask wracają więc czarne sukienki, które od teraz możemy ubierać na siebie od poniedziałku do niedzieli. Proste wykończenia materiałów  i długość kreacji  koniecznie przed kolana to  najnowszy zamysł projektowy na długie jesienne wieczory. Warto jest zatem  przygotować rzeczy  w takiej kolorystyce, aby modnie kroczyć przez szare życie. 


Czytaj więcej

Przejdź do góry strony