Aktualności

Klasyka wraca do łask
Klasyka wraca do łask
Wtorek, 4 listopada 2014

 - w postaci skromnych, szarych sukienek, które idealnie  pasują na wszystkie okazje. Prosty styl, gładki materiał to podstawa do ukazania tego co nazwać można skromnością w świecie mody. Takie nowoczesne trendy nadają się więc do ukazania  w  pracy, do wyjścia do kawiarni i  do spotkań ze znajomymi.


Czytaj więcej
Jesienne podkolanówki
Jesienne podkolanówki
Poniedziałek, 27 października 2014

 - w sezonie jesiennym idealnym dodatkiem do stroju wyjściowego są  firmowe podkolanówki, które  warto jest  dopasować do mini - spódniczek . Podkreślają one kształt nóg, nadają kobiecości i przy okazji ochraniają nas przed pierwszym mrozem. Taki strój, promowany przez znane firmy odzieżowe, ma za zadanie:


Czytaj więcej
Jesienne koce ze świeczkami i jesteśmy ukołysani
Jesienne koce ze świeczkami i jesteśmy ukołysani
Sobota, 25 października 2014

 Jesienne klimaty powodują , że coraz częściej sięgamy po świeczki zapachowe. A trzeba przyznać , że producenci zasypują sklepy tymi dobrodziejstwami kusząc nas do wywołania w mieszkaniach odpowiedniego klimatu. Do cudów należy więc świeczka  kawowa, ponieważ pasuje zarówno do wnętrza kuchni, w której najczęściej przebywamy

Czytaj więcej
Szeroka kratka i na spódniczce – zakładka
Szeroka kratka i na spódniczce – zakładka
Piątek, 24 października 2014

 Powrót do grubej kratki wywołuje nas do tablicy, jak za dobrych czasów, gdy uczęszczałyśmy do szkół średnich. Taki młodzieńczy strój ma za zadanie:  odmłodzić kobiety, wprowadzić elementy luzu,  ukazywać zgrabne nogi oraz promować wysportowane sylwetki. 

Czytaj więcej
Modne naczynia na czekoladki
Modne naczynia na czekoladki
Środa, 22 października 2014

 Moda na  szklane naczynia, do których można schować słodycze, czekoladki, ciasta, świeczki i stare zdjęcia zalała rynek internetowy. Koszt takiego przedmiotu wynosi od 60 do  200zł, ale za to efekt na komodzie i stole jest gwarantowany. Oryginalne dodatki do wnętrz w jednej chwili  stały się  tak „słodkie”, że każda pani domu zatrzyma się przy nich przez dłuższą chwilę. 


Czytaj więcej
Kratki i kolorowe dodatki
Kratki i kolorowe dodatki
Wtorek, 21 października 2014

 W 2014 roku do łask wracają spódniczki w kratki. Warto jest dodać , że długości  zaprojektowane przed kolana doskonale komponują się z czerwonymi bluzkami. Takie jesienne zestawy  - to powrót modowy do czasów młodości naszych rodziców, którzy dobierali do nich oryginalne płaszcze i torebki. 


Czytaj więcej
Moda na styl angielski
Moda na styl angielski
Sobota, 18 października 2014

 Gdy przychodzi wieczór, a wraz z nim ochota na herbatę warto jest przygotować do tego zadania filiżanki i dzbanki w stylu angielskim. Ich urok powoduje, że pomieszczenia, w których przebywamy  przywołują podróże w czasie, zapewniają wyjątkowy klimat, a także pięknie i delikatnie dekorują nasze duże i małe stoliczki. 

Czytaj więcej
Moda, która dotyka sztuki
Moda, która dotyka sztuki
Niedziela, 12 października 2014

 Ostatnio przeczytałam dość interesujący artykuł na temat połączenia świata sztuki z panującymi trendami mody odzieżowej. Świat pełen cudownych inspiracji to wszystko to co nas otacza i sprawia, że pragniemy wyrażać  siebie  za pomocą farb, rzeźb, rysunków i muzyki. Artystyczne  zmiany mają zatem być powodem do  wywołania rozmów o szeroko pojętej modzie. 

Czytaj więcej
Przecięcie  ciała
Przecięcie ciała
Wtorek, 7 października 2014

 O ile ciała ludzkiego nie możemy przeciąć sobie w dowolny sposób to kawałki materiałów doskonale posłużą  nam do tego zadania. Dwie części, a jednak jedna całość – i to nakładamy na ciało. Takie nietypowe rozwiązanie materiałowe może wywołać wrażenie wyszczuplenia np.  ciała kobiety, stworzyć  obraz  doskonałej całości , a w rzeczywistości wzbudzić  wielkie zainteresowanie takiego wykroju. 


Czytaj więcej
Moda na ubrania w ciemnych odcieniach
Moda na ubrania w ciemnych odcieniach
Piątek, 3 października 2014

 W roku 2014 klasyka ma spore grono zwolenników. Do łask wracają więc czarne sukienki, które od teraz możemy ubierać na siebie od poniedziałku do niedzieli. Proste wykończenia materiałów  i długość kreacji  koniecznie przed kolana to  najnowszy zamysł projektowy na długie jesienne wieczory. Warto jest zatem  przygotować rzeczy  w takiej kolorystyce, aby modnie kroczyć przez szare życie. 


Czytaj więcej
Skóra z ćwiekami i jesteśmy ubrani
Skóra z ćwiekami i jesteśmy ubrani
Środa, 1 października 2014

 Wybuchowo, rockowo i odjazdowo tak obecnie ubierają się młodzi ludzie, którzy za wszelką cenę chcą się odznaczać w tłumie  spotkanych osób.  Ćwieki – kochane Człowieki – tylko to na całe wieki tak twierdzą w szkole uczniowie, którzy cenią sobie swobodę w modzie, dynamiczne życie, a na praktykach budowlane eksperymenty, aby wizerunek danej osoby był zdecydowanie hitem dnia okrzyknięty. I tylko łza się nam w oku zakręci, gdy skórę taką  zobaczymy na widoku, bo i tak młodzieży trudno jest dotrzymać kroku. 


Czytaj więcej
Na Cygańską nutkę
Na Cygańską nutkę
Wtorek, 30 września 2014

 Jesień kojarzy się nam z wyjątkowymi kwiatami, które znajdują swoje odzwierciedlenie na pięknych , długich sukienkach. Urok takich pełnych romantyczności chwil tkwi chyba w kolorystyce bliskiej zabarwieniu –  spadających liści. W związku z tym warto jest zaprezentować kreację, która przeniesie wszystkich do Cygańskiej krainy, aby od jesieni na naszych twarzach były tylko pełne uroku miny. 


Czytaj więcej
Moda  na –  ludzkie słowa
Moda na – ludzkie słowa
Poniedziałek, 29 września 2014

 Kochać słowa, to inaczej  - zatapiać się w cudzych myślach. Delikatność wypowiedzi wpływa na nas jak dobry eliksir, który wypijemy tuż przed zaśnięciem. W związku z tym warto jest śledzić blogi, których zawartość może nas przenieść w czasie. Nie ma bowiem nic bardziej cennego- nad  ludzkie wypowiedzi-  ponieważ to  słowa, które co warto jest podkreślić – pozostaną po blogach  nawet po śmierci każdego autora. 

Czytaj więcej
Dla zakochanych w kolorze niebieskim....
Dla zakochanych w kolorze niebieskim....
Poniedziałek, 29 września 2014

 - zamiast paska i na sukience kreski można przygotować kreacje z kwiatami, które doskonale przypomną nam oddalające się lato. Warto podkreślić , że kolor  morza i nieba wywołuje w ludziach uczucie wiecznego pływania, falowania, które poprawia samopoczucie, relaksuje i wyznacza delikatną granicę połączenia żywiołu z  niebiańskim wyciszeniem . Pewnie , dlatego miłośników tego koloru stale przybywa, a projektanci ubrań tworzą oryginalne sukienki, aby ukazać kobiece wdzięki. 


Czytaj więcej
Moda włoska,  o którą koleżanka nie będzie zazdrosna – galeria
Moda włoska, o którą koleżanka nie będzie zazdrosna – galeria
Niedziela, 28 września 2014

 Prezentujemy zdjęcia najpiękniejszych ubrań, książek, maskotek prezentowanych w 2014 roku we Włoszech. Jak się okazuje kolorowe cudowności przypominają nam towary z Polski, jednak obco brzmiące napisy i wyjątkowe bajkowe postacie, stanowią urozmaicenie mody dziecięcej i młodzieżowej ukazanej w te wakacje. Jeżeli więc szukacie inspiracji na jesienne długie wieczory to otwórzcie nasz blog modowy i efekt będzie gotowy. 


Czytaj więcej
Czas na grube swetry z  warkoczami
Czas na grube swetry z warkoczami
Czwartek, 25 września 2014

 Wreszcie przyszła do nas jesień, a wraz z nią pierwsze chłodniejsze dni i noce. Warto jest więc wyciągnąć z naszych szaf swetry z plecionkami w warkocze. Takie ręcznie wykonane ubrania stanowią bowiem wspaniały dodatek do całości kreacji i zapewniają podczas chłodów ogrzanie naszego organizmu. Zanim więc przygotujemy rzeczy na następny dzień wybierzmy z garderoby najciekawsze swetry, które otulą nasze ciała 

Czytaj więcej

Przejdź do góry strony