Czy grafik modowy – projektant plastyk ubiera ludzi?

Utworzono: 06-10-2020
Czy grafik modowy – projektant plastyk ubiera ludzi?
Czy grafik modowy – projektant plastyk ubiera ludzi?

W art.!

Sztuka ubioru to przede wszystkim piękny wybieg, ale i kilka miesięcy sumiennych przygotowań. Dlatego liczy się na początku tej drogi: szkic, grafika i pomysł. W wyczuciu gustu sprzyja umiejętność plastyczna, która automatycznie wnika w artyzm. A w ujęciu materiałów przekłada pracę na kobiece i męskie ciała. Wyobraźnia. Kreatywność. Lekkość spojrzenia na urodę. To tylko pierwsze kroki do mody.

Praca w projektach!

Plastyczna wizja projektowa dorównuje sile umysłu, ale przy zleceniach wnika w rynek wolnego i swobodnego zawodu. Przy kostiumografii i projektowaniu ubioru - serca odbiorców -  publicznej prezentacji  - podbijają m.in. szkice i prace grafika. Narodziny Weny – silnego pazura – kreatora mody – to proces osobistego  wzrostu. Ale z atrakcyjnymi sukienkami, spodniami, żakietami i płaszczami.

W stylu!

Każda innowacja wymaga także profesjonalnego opisu, z duszą wartą delikatności i spojrzenia copy. Dlatego ilość zawodów przy wybiegu fashion, to cała logiczna układanka silnie powiązanych grup tematycznych i odpowiednich osób.

-

Zobacz wstęp do prac projektowych.

Przejdź do góry strony