Czy imprezy masowe zobowiązują do elegancji?

Utworzono: 18-10-2020

W kościele!

Sobota i hasło: „Totus Tuus” – to wspólna płaszczyzna dla eleganckiej mody. Spotykam więc w kościele członków Zespołu Regionalnego „Frantówka” i zajmuję miejsce w 1 ławce. LTKCH wymusza, bowiem wytworność  i wyjątkową dawkę pozytywnych emocji, z muzyką i grą na instrumentach. Wszyscy znajomi wyglądają zatem - „ jak z 1 stron gazet”, lśnią w odbiciu bili i czerni, a duch patriotyzmu przemawia, wówczas  kulturalnie przez modę. Fashion  - to element układanki, dość znaczący w miejscach, w których  gromadzi się publiczność, gdyż to wymusza zachowanie odpowiedniego wizerunku.

W tiulu!

Tiulowa spódniczka układa się przy kościelnej ławce i powoduje, że sam koncert, to jeszcze większe i wznioślejsze przeżycie. Wybieram imponujący czerwony akcent, zawiązuję kwiecistą regionalną chustę i wpasowuję się w charakter funkcjonowania Zespołu.

*

Gdy dusza unosi się nad sklepieniem

Muzyka zachwyca zawsze olśnieniem

*

Wirują dźwięki i zgrabne nuty

JP2 oferuje „ wygodne buty”

*

Zamyka się dzień. Ale w sposób nowej dawki patriotyzmu, dlatego moda – w tym koncertowym ujęciu – to składnik wymuszający prezentację wysokiej kultury osobistej. I kiedy światła  pokazują artystów, a pierwszy utwór dotyka serc, to rozpoczyna się wielka uczta duchowa, z art. w tle.

W kulturze!

Miejsca publiczne, imprezy masowe, spotkania grupowe, to okoliczności, w których obowiązuje inna moda. Wielkie fascynacje jej blaskiem powodują, że hasło „Totus Tuus” brzmi dość znacząco, a materiały dopełniają całości  wizualizacji. Dlatego:

- Tu i Teraz,

zatrzymuję się w Sanktuarium.

Stop klatka.

Cisza.

Z wielkim przeżyciem emocjonalnym.

Czy imprezy masowe zobowiązują do elegancji?
Czy imprezy masowe zobowiązują do elegancji?
Czy imprezy masowe zobowiązują do elegancji?

Przejdź do góry strony