Czy literacki płaszcz nawiązuje do powieści?

Utworzono: 13-03-2021

Przy książkach!

Trylogia, ekranizacje książek, mistrzowsko dobrane słowa – to wstęp do modnego płaszcza, z lisami w tle. Okazuje się, że Damy Dworu lubią chłodne warunki atmosferyczne, gdyż wtulają się w miękkie i miłe w dotyku materiały. Stylizacje na kobiety z charakterem, które zakładają grube odzienie, aby rozpłaszczać się przy czarnych kominkach, dokładać drewienek i czytać o wielkim zwycięstwie szlachty  -  otwierają wstęp do pomieszczenia z sekretarzykiem. Tylko – Tu i Teraz -  całość wnętrza przypomina już poważny zbiór woluminów i  odłożonych starodruków.  

Przy gustownym stylu!

Nowoczesność sprzyja dawnej stylizacji, a w otoczeniu książek przenosi Cię do odległych czasów. WaćPanny – WaćDamy – w nowym płaszczu odwiedzają zatem składnice literek, przeglądają powieści i prezentują w Trójmieście wygórowane marzenia. Bo obrona autorów, zawirowań historycznych, okazuje się wielką inspiracją dla fashion, trendów, stylizacji wartych dobrego dnia i nocy.

  1. W wielkim mieście.
  2. W wielkim stylu.
  3. W wielkim ujęciu mody.
  4. W wielkim słowie.

Pojęcie mody odnosi się do 100 przesłań, które, nawet przy technologicznych przymiarkach, sprzyja podróży do innych czasów. Dobrze pomyślany płaszcz, wykończenia z lisa i tiulowe kreacje, to dorobek z literatury i glamour.

Moda na pisanie….

Moda na twórczość….

Moda na rynek księgarski….

Styl i szyk!

Wyjście w wielki świat, podróże na wyciągniecie dłoni – niosą wartość kolejnego doświadczenia pozyskanego z powieści i od pięknych Dam Dworu.  Dlatego dobór płaszcza zależy od pomysłu i wykroju.

- Zastygam. Zapachowa świeca pachnie czekoladą. Kawa zajmuje miejsce na obrusie. Suszone kwiaty kołyszą się w rytmie dawnej muzyki. A życie…trwa…Tu i Teraz.

Czy literacki płaszcz nawiązuje do powieści?
Czy literacki płaszcz nawiązuje do powieści?
Czy literacki płaszcz nawiązuje do powieści?
Czy literacki płaszcz nawiązuje do powieści?

Przejdź do góry strony