Czy moda podbija Internet? To możliwe!

Utworzono: 11-02-2021

W sieci fashion!

Wirtualność otwiera drzwi dla 10000 kobiet, dlatego dołączasz do wielkiej zbiorowości i poszukujesz 1 klucza - idealnego – do kreatywnego rozwoju. Czy to odwaga? Czy to zapałał do medialności? Czy to wyjście z ukrycia? Czy to możliwości XXI wieku? Określasz to, jako nowoczesny wzór społeczny, z domeną w krwi i marką na skórze. A jednak wierzysz też w moc i siłę e - energii. To wszystko dostarcza bowiem witalności, entuzjazmu, ochoty na aktywne życie. I tak się spełnia wielki sen.

W blogowaniu!

Idealna kobieta – to Ty, gdy modne ubranie stanowi tylko cenną kropeczkę w morzu potrzeb. Ale bez tej kropki nic nie wygląda równie zmysłowo. Dlatego już o poranku – rozpoczynasz ceremonię przygotowania kawy, która pobudza do wskazanej dawki nowej motywacji. I kiedy wszystko -  w zasięgu wzroku -  nadal pozostaje na torach przewodnich, Ty wzbudzasz iskry pełne  fashion.

W nagraniu!

11.02.2021 roku – nagrywam wspólnie z Panią Wiolettą – Live – o kobiecych marzeniach. Pełen koszyk propozycji, ofert, miesza się z zasięgami FB, gdyż ukazuje to wszystko, co mieszka w delikatnej duszy i dotyka krawędzi mody na….Nasze nagranie udowadnia wielką moc pomysłowości i kreatywności, z fantazją pasjonatek o  dość odmiennych zainteresowaniach. Poszukujesz u nas w materiale – dobrego mianownika, który rozwiązuje podstawowe „?”. Czy wartość podzielenienia się doświadczeniem – wnosi coś cennego? Czy zamek z piasku wymaga foremek? Chyba – tak. Dlatego dość odważnie określamy barwy kobiecego życia – z plusami i minusami, które tworzą unikalny klimat.

1+2!

Nowe doświadczenia, długie rozmowy, wstępne tematy, to cele warte dyskusji. Liczą się wymiany zdań, nowości modowe, ubrania, pasje ale i ciekawe oferty spędzania czasu wolnego na robótkach, które podbijają serca internautek.

1- osoba – to 1 osobowości, z 10000 pomysłów na siebie.

2- osoba – to 2 osobowość, z 5000 wartością dodaną do otoczenia.

A sieć? Ona wspomaga produkcję Live przy zwyczajnym ujęciu domatorstwa i obowiązków. Dlatego – Tu i Teraz – nagrywa się coś unikalnego, co tworzy nową rzeczywistość, z pokazową domeną.

A szczegóły? One budują całość wydarzenia, które zamyka – 1 tematykę – w pojęciu lookowej sztuki –

Tu i Teraz.

Czy moda podbija Internet? To możliwe!
Czy moda podbija Internet? To możliwe!
Czy moda podbija Internet? To możliwe!
Czy moda podbija Internet? To możliwe!
Czy moda podbija Internet? To możliwe!

Przejdź do góry strony