Czy uroda i wiek, to wyznaczniki piękna?

Utworzono: 23-01-2020
Czy uroda i wiek, to wyznaczniki piękna?
Czy uroda i wiek, to wyznaczniki piękna?

W modzie!

Proces starzenia się przechodzę w sposób naturalny – bez zabiegów kosmetycznych i wstrzykiwania sobie różnych sztuczności. Uważam, że około 50- tki odkrywam pełną dojrzałość do mądrych decyzji życiowych, a także bazuję już na bogatym doświadczeniu.

Moda w TV i reklamach – zmusza do:

- wiecznej młodości ( otrzymuję ją od natury - to dar i cud),

- kreacji wartych wielkiego zamieszania ( wybieram wiec styl codziennych eksperymentów),

- wnikania w inny rynek, który wykorzystuje mój potencjał.

Każdy wiek – to inne perspektywy rozwojowe!

Życie – to etapy. Trudno zatem przeskoczyć z wizji nastolatki w określony dystans 50- latki. Należy jednak pamiętać, że  pewna zmienność marketingowa buduje innowacyjne perspektywy rozwoje, bo świat technologii  proponuje coś nowego, a to wpływa na jakość zapotrzebowania na rynku pracy. W marzeniach – nadal odnoszę się do wyobrażeń, które dominują u 18_latki, ale kraj, w którym funkcjonuję wygląda już zupełnie inaczej. Bo od granatowych uniformów, kartek na jedzenie, wyczekiwania na banany i pomarańczki, obecnie podróżuję do galerii, Trójmiasta, Gdańska, bądź  licznych sklepów w Lęborku. Czasy, gdy na cały blok – istnieje  tylko 1 właściciel samochodu, to przeszłość. Teraz prawie każdy 18 - uczeń posiada już swój pojazd. Dlatego – dynamika życia  - to patrzenie w przyszłość i wieczny samorozwój, a nie pokazywanie przykładów z przeszłości.

Moje marzenia!

Dlaczego liczy się -  Tu i Teraz?

Bo ….20 –lat temu  egzystujesz bez telefonów komórkowych, laptopów, Insta, FB. A teraz  - wszystko krąży przy tych nowoczesnych rozwiązaniach. Moda na dobry wizerunek – wnika więc  w sprzęty, fotografie, teksty, ponieważ  za darmo, przy  kreacji i inteligencji – dobrą oryginalność spojrzenia na  Fashion - prezentujesz  publicznie zaledwie   w ciągu kilku sekund.

Wiara w marzenia!

Wychodzisz z założenia: To nie ma sensu.  Nikogo to nie interesuje….Ale nigdy nie wiesz – kto – spogląda  na to wszystko z innej perspektywy i  nagle stwierdza fakt: Czekam  na Ciebie całe życie…..Kogoś takiego poszukuję: Witaj….

Dlatego - ….

Po..to….

Warto tworzyć nową rzeczywistość.

Przejdź do góry strony