Dlaczego liczą się „Słowa mocy”?

Utworzono: 04-12-2019
Dlaczego liczą się „Słowa mocy”?
Dlaczego liczą się „Słowa mocy”?
Dlaczego liczą się „Słowa mocy”?

W księgarniach!

Od smaku słów do mocy – toczy się wielka walka o formę  spędzania czasu wolnego oraz kreowania rzeczywistości. Znana modelka – proponuje – przerwę na kawę i czytanie. Inspiruje. Dotykam więc jej przekazu w ciągu 1 h, badam wartość wyrażeń, analizuję wskazówki.  Lekkie i płynne treści, to przewaga tego typu literatury, dlatego dokonuję licznych porównań do siebie.

Książki Agnieszki -  słynną z mocy i ona uderza o kołaczące serce – delikatnością, swobodą myślenia, wolnością, a także fascynacją codziennymi obowiązkami. Temat z moich studiów – wolumin – wkracza na półki w księgarniach.

W duszy!

„Słowa mocy” – przeobrażają kobiety w delikatnego motyla. Zachowuję dystans. Nie ze wszystkim się zgadzam. Uważam, że istnieje inna moc w różnych warstwach społecznych, sposobie funkcjonowania,  pracy. Ale – piękno duszy – pozostawia furtkę do ogrodu, w którym ….dokonuje się lot w kierunku Słońca.

Idziesz tam, gdzie unosi się muzyka, zapach kwiatów i  przyciąganie słów. To naturalne widzenie świata, dlatego czytanie o tym wszystkim, co wzniosłe i idealne – wzbudza spore zainteresowanie.

W wydaniu!

Dzieło wydawnicze, to sztuka. Zarówno pomysł na konstrukcję tekstu, wolne miejsca, dodatki – stanowi nowoczesne rozwiązanie drukarskie. Miłe słowa  zasługują na szacunek i elegancję.

I kiedy czytam… myślę ….. utożsamiam się z licznymi zdaniami, zachowuję jednak indywidualne pojmowanie daru  - życia.

Przejdź do góry strony