Dlaczego lubię miły aksamit?

Utworzono: 04-07-2024

W modzie!

To – co lubię – czyli miękki aksamit – to teraz hit sezonu. Dlatego, gdy pogoda przeplata jesienno – letnie klimaty – ubieram się w elegancką sukienkę i zastygam w przedpokoju. Ciemny odcień materiału – brak wygnieceń – dotykowo przyjemny look – to gwarancja dobrego samopoczucia przy zmianach klimatu.

Moda określa kobiece predyspozycje – wpływa na nastrojowość, wytworność i dyktuje kształty codziennych obowiązków. W takich warunkach, przy bliskości do Bałtyku, plaży i oferty ogrodowej – ubiór – przenika ludzki gust oraz motywuje do aktualizacji zainteresowań.

Wakacje – to czas błogiego lenistwa, maksymalnej ilość czasu spędzanego w ogrodzie, leniuchowania, objadania się smacznymi ciastami, popijania czarnej kawy, obserwowania przyrody oraz zastygania przy pachnących kwiatach.

Bo – Tu i Teraz – aksamit – to tylko pierwsze stwierdzenie, że sukienka wpływa na modne życie, to raczej decyzja o eleganckim życiu na miarę XXI wieku.

*

Moda łagodzi dni

Moda wygładza materiały

*

Moda nuci rytm

Moda dodaje ogłady

*

Dlatego

- każdy nowy dzień – to okazja do aktywności, pomysłowości, rzutkości, przeobrażeń marki i lekkości. Życie – potrzebuje, bowiem wielkiej operatywności, ponieważ przekręca czas z przeszłości na teraźniejszość. Zawsze i wszędzie – kieruj się więc tym, co dyktuje intuicja, ryzykuj, a zobaczysz, co się wydarzy. Dbaj o marzenia. Delektuj się chwilami wolnymi. Spędzaj dni i wieczory przy zapachu czarnej kawy.

Bo…

Lato 2024 – wymusza nowe efekty.  

A Ty...

Bądź  - piękna. 

Dlaczego lubię miły aksamit?
Dlaczego lubię miły aksamit?
Dlaczego lubię miły aksamit?

Przejdź do góry strony