Dusza – czyli o lekkości materiału tworzącego kobietę?

Utworzono: 02-05-2021
Dusza – czyli o lekkości materiału tworzącego kobietę?

Moda na lekkość materiału!

Pojęcie fashion – buduje każdy wizerunek, ale także powoduje uczucie lekkości. To właśnie w dobie przewiewnych materiałów, tiulowych wykończeń, poszarpanych dołów i zabawy kolorami, model – kobieta – ikona mody – wzbudza wielkie  zainteresowanie. Dlatego dla poczucia własnej wartości – wybieram powiew świeżego powietrza. Byt nad bytami. Unoszenie marzeń nad podłożem. W tym pomyśle odzywa się bowiem  Look – warty najlepszej  kreacji, z domeną i marką osoby, wzbudzającej powagę sytuacji.

Moda na styl!

Moda – to w rzeczywistości tylko zabawa, ale także konstrukcja, jako przemyślana układanka  w całości wzruszających westchnień. Ulotność chwil odbija się na materiałach, hafty w kwiaty dodają poczucia wiosennego Glamour. A dusza? Ona 1 powoduje przypływ nowych fal dla osobistego rozwoju. Dlatego fashion wspomaga ten proces, dodaje odwagi, lekkości decyzji, wymusza godne traktowanie przeciwnika, ale także nadaje sensu pokładanej nadziei.

Moda na 102:

  1. Szyk.
  2. Klasa.
  3. Gust.
  4. Stylizacja.
  5. Pogoda ducha.

Moda na wizerunek!

Budowa wizerunku - to 50% ubrania, 50% osobowości. Styl – miesza bowiem zalety i pokłady inteligencji, z tym, co zakładasz na ciało. W 1  ujęciu współgra zatem – moda i potęga umysłu na drodze do szerokiego uznania. O ile tworzysz siebie, o tyle dbasz o szczegóły. O ile marzysz, o tyle realizujesz plan. O ile imponujesz, o tyle demonstrujesz klasę.

Dobór stylu!

Wybór stawia Cię pod ścianą marzeń. Tylko – Tu i Teraz – decydujesz, co zakładasz do każdej stylizacji. Okazuje się, że typ urody, kolor włosów, zabarwienie oczu i karnacja – stanowią wielką i oryginalną – bazę. I to do niej dokładasz kolorowe materiały i pomysły na dobry Look.

A lekkość….

- płynie na fali marzeń o kobiecie sukcesu?

- płynie na wodzie do portu – w odległym kraju?

- płynie na emocjach – do wnętrza kobiecego ciała?

Bo….

Zawsze i wszędzie wzrusza na 100%.

Przejdź do góry strony