Fashion: 3 kolory Kaszub.

Utworzono: 05-01-2021
Fashion: 3 kolory Kaszub.
Fashion: 3 kolory Kaszub.
Fashion: 3 kolory Kaszub.

W celowym stoicyzmie!

Zastygam przez 5 minut w Domu Parafialnym. Zatrzymuję modę, bo…wierzę, że nieskazitelność, jasność, to nowe trendy w 2021 roku. Rozpoczynam prezentację od butów, spódniczki i krzykliwej bluzki. Przełamuję czerń, tiul, brokat, żółcią, a przytupuję bielą. W tym wyjątkowym miejscu liczą się: modlitwa, wolność myślenia, entuzjazm, radość, spokój, wyważenie, ponieważ czas przybliża Kaszubski Przegląd Kolęd i Pastorałek.

W ujęciu stylizacji!

Odwaga - to motywacja do działania.

Impuls – to natychmiastowe zakupy.

Fashion – to prezentacja ubrania, w wizji wartej każdego towarzyskiego spotkania.

Publiczny wymiar dyskusji – to forma omawiania przedsięwzięć.

Osoba publiczna – to określone wymagania.

Tu i Teraz – dzieją się fascynujące rzeczy.

W miejscu dyskusji!

- zastygam…patrzę….słucham…wyrażam poglądy…wnikam w charakter rozmowy…zapisuję ważne informacje…fotografuję innych ludzi…wybieram zadania, które sprawiają satysfakcję….dyskutuję….słucham…oceniam…wierzę w cel…dbam o szczegóły…cieszę się z imprezy w Lęborku….

W kreacji życia!

Wydarzenie publiczne, impreza, Przegląd – to czas prezentacji mody przez osoby promujące Kaszuby. Dlatego w Lęborku dominują wówczas hafty, kwiaty, gałązki, niebieskości, czernie, biele, czerwienie i odświętne kreacje. Jako osoba organizacyjna dobieram do ubrania – czerwone – drewniane korale, które nawiązują do ludowości, a w duszy przybliżają lokalną społeczność. Czas – zatem na modę, trendy z pobliskich okolic i Województwa Pomorskiego. Czas na przymiarki. Czas – na aktywne życie.

Gdzie?

W Sanktuarium św. Jakuba Apostoła.

Przejdź do góry strony