Fashion:10 plusów wynikających z odważnych decyzji?

Utworzono: 17-12-2020

Moda: dobry styl!

Rok 2020 to arkadia dla popularnej kratki. Wszystkie odcienie tej układanki przylegają bowiem do ciała i podkreślają kobiece wcięcie w pasie. Dlatego większość logicznych projektów dotyka zagadnień fashion, z dozą ogólnych trendów, ale w realnym świecie pokazuje także boczne odgałęzienia. Nutka inicjatyw krawieckich, szyk, klasa,  dobry materiał i całość dotyka profesjonalnej kreacji. Kratka wymaga jednak doskonałej figury, odwagi i jednolitych wykończeń. Dość często powraca na pierwsze strony gazet, gdyż wymusza lekką krzykliwość, elegancję i doskonałą wytworność.

Kobieta z biznesu:

- to Ty, gdy wybierasz ten model  manekina.

Kobieta z modelingu:

- to Ty, gdy pozujesz do zdjęć.

Odwaga – otwiera drzwi do przyszłości. Zamyka stare komnaty. Gasi światła. Pozostawia sobie filiżankę kawy, papierowe czasopismo. Odwaga – to innowacja, która pozwala dążyć do wybranego celu. Odwaga – to przełom w życiu.

- Warto o nią powalczyć i doceniać marzenia. Warto poddawać się próbom czasu. Warto badać wszystko na swój sposób. Warto doświadczać przygód. Warto zmieniać poglądy. Warto uczyć się nowych umiejętności.   

Odwaga w modzie!

Bardzo często oznacza liczne komentarze – „Ona taka dziwna, inna”. Dlatego pokazuj siebie i  wychodź przed szereg, a na końcu demonstruj fashionistyczną unikalność. O ile lubisz wtapiać się w tłum – nosisz uniformy. O ile masz odwagę szokować – nadajesz się do świata mody. Wszystkie pokazy podbijają jakość stylowych artykułów, przyciągają ludzi. Pojawia się w nich prezentacja nietypowych ubrań, o których ciągle marzysz.

Teraz ten wybieg trwa:

- Tu i Teraz,

- w Lęborku, w pracy, na spacerze, podczas zakupów, spotkań rodzinnych, imprez masowych, wyjść do kawiarni, leniuchowania w domu.

Dlatego...

- zastygam przy dużych budynkach…patrzę na dachy lokalnego świata…przekraczam progi….dyskutuję…omawiam imprezy masowe…układam do nich posty, artykuły…prezentuję publicznie – modę…znam wartość słów, działań, efektów, które….torują nową  drogę….

Tylko:

Tu i Teraz,

- wdziera się kreatywny schemat.

Fashion:10 plusów wynikających z odważnych decyzji?
Fashion:10 plusów wynikających z odważnych decyzji?
Fashion:10 plusów wynikających z odważnych decyzji?

Przejdź do góry strony