Inna. Taka – jak wszystkie. Zachwycająca. Ona?

Utworzono: 18-10-2020
Inna. Taka – jak wszystkie. Zachwycająca. Ona?

Odwaga i marka!

Powszechne hasło w XXI wieku, gdy zalewa nas fala z sieci sklepów brzmi: „Inna”. A z drugiej strony w Polsce, inność, to dość trudne zadanie wypromowania unikalnej i artystycznej marki. Dlaczego? Większość kobiet wpasowuje się do otoczenia, grupy osób, z którymi przebywa, ale w duszy marzy o „…”, tylko nie teraz, za rok, za 10 lat, gdy… czyli nigdy.

Blog modowy, to miejsce dla stylistów, którzy pokazują unikalne ujęcia mody, odważne, krzykliwe, wyciszone, ale także z pazurem pomysłowości. To właśnie takie osoby budują karierę, odciskają ślady w sieci, a także pokazują na przykładach, że „warto zaistnieć inaczej”. Na tym polega kolorowość, styl, wizja przewodnia, własne zdanie i talent.

Tu i Teraz:

Przychodzę na blog po inspiracje.  Przychodzę na blog po pomysł. Przychodzę na blog po fascynację światem mody.

Wizja dnia!

Czarny golf, czarno - biała spódniczka i przecięcie czerwonym tiulem oraz rękawiczkami, to stylizacja na wyjątkowe chwile. Ale, czy każdy dzień – to magia, która porywa Cię do świata odważnego fashion? Czy stylistki z 1 stron gazet mieszkające w Warszawie, występujące w TV – odznaczają się odwagą wizerunku na kreowanie siebie w oryginalny sposób, czy szyją, poszukują kreacji wartych wielkiego zamieszania? Największa Gwiazda z TV, architektka wnętrz, pokazuje, że „kolorowość”, ale ta dobrze przemyślana to hit w Internecie, dlatego tworzy siebie na miarę wielkiego medialnego zainteresowania.

Osoby publiczne, prezenterki, modelki, stylistki – budują w Warszawie karierę na oryginalności i przebojowości  - połączonymi z odwagą prezentacji osobistych marzeń. Często wypowiadają się w programach kulturalnych, że napotykają na linie oporu, komentarze, co w rzeczywistości opiera się na braku nowych inicjatyw innych osób, szablonowości i zazdrości. Dlatego tworząc siebie promują kreatywność, występują przed kamerami, udzielają wywiadów o  unikalnym widzeniu świata mody.

Wydaje się dziwna:

A w Gdańsku, Warszawie, wzbudza powszechny zachwyt, bo większe miasto, to dobre możliwości rozwojowe i ludzie, którzy widzą znacznie więcej.

Stylizacja, to oryginalność spojrzenia – połączona z art. Dlatego też malarki, rzeźbiarki, pisarze, wokalistki i konferansjerki – wyglądają inaczej, gdyż tego wymaga rynek fashion.

 

 

Przejdź do góry strony