Jak podglądam koleżanki po fachu?

Utworzono: 28-11-2019
Jak podglądam koleżanki po fachu?

W sieci!

Już na studiach poznaję kreatywne kobiety z całym bogactwem  twórczości i działalności. Teraz sprawdzam ich blogi: większość z nich to pasjonatki określonych dziedzin wiedzy, dlatego prowadzą np. 2 WWW  -  firmowe – copywriterskie i tematyczne.

Kobiety wybierają zagadnienia podróżnicze, rodzicielskie, feministyczne.  Nasz wspólny mianownik – to pisarstwo. Nasza aktywność – to pomysły na  życie. Nasze narzędzia – to elektronika.

Dlatego dość często  czytam  liczne  artykuły  w Internecie.

Nasze – „ja”!

Większość kobiet to przywódczynie i wojowniczki.

Pamiętam wypowiedź koleżanki, która zdradza, że marzy o takim 1 dniu, w którym zamyka się w kawiarni i tworzy  tekst. Wyłącza całe życie, bodźce zewnętrzne, sprawy domowe  i ucieka do innej przestrzeni na 1 h.

Generalnie w Gdyni, bądź w Gdańsku – to dość realne  marzenie. Moje koleżanki dla napisania tekstu podróżują do Warszawy i innych miejsc w Polsce, zdalnie wykonują prace dla Firm, a także znajdują czas na dzieci i inne pasje.

To silne osobowości!

Nasza droga to most, w którym dominuje  upór  i  ukończenie studiów.

W Lęborku – też mam takie  miejsce, w którym popijam kawę, obserwuję ludzi przez duże szyby, patrzę na ich pośpiech i myślę, że moje 20 minut wyciszenia – to strefa, w której nabieram napędu.

Bo…

Tu i Teraz…

Przejdź do góry strony