Medium blogowe – „ja” w sieci! To cenne doświadczenie.

Utworzono: 12-12-2020
Medium blogowe – „ja” w sieci! To cenne  doświadczenie.

W Lęborku!

Medium modowe? Kto to? Czy wymaga odwagi? Czy zmusza do myślenia? Czy wpływa na kobiece poglądy? Czynność tworzenia systematycznych wpisów domaga się poświęcenia im 20 minut każdego dnia. Czy wyzwala energię?

- Jako copywriter, osoba publiczna, nie przywiązuję wagi do promocji własnej osoby, gdyż celem wszystkich działań pozostaje – kreatywność, pomysł, pole do konstruktywnego wpisu. Dlatego dość odważnie publikuję wszystkie treści, które podpieram zdjęciami. Dostarczam nowego internetowego pokarmu. Odnoszę sukcesy, zaliczam porażki. Żyję autentycznie, z tym wszystkim, co przynosi pakiet nowych doświadczeń. Do większości zadań podchodzę na spokojnie, wyrastam bowiem z ataków złości, gdy „ coś” -  niszczy nowe plany. Teraz – w okolicach – 50 lat, „ważę” słowa, sporo widzę, odczuwam, przeżywam. Zamieniam się w leśny kamień. Ludzie z najbliższego otoczenia – podpowiadają, że ten, tamten zrobił to i to, coś powiedział, a „ja” przymykam tylko oczy i dążę do własnego celu. Przeszło 20 – lat pracy społecznej, to spory bagaż licznych doświadczeń, tych miłych i gorszych.

Stoicyzm.

Tu i Teraz – podejmuję zdecydowane decyzje. Odchodzę. Przychodzę. Doświadczam czegoś nowego. Oceniam sytuacje. Analizuję sens słów i czynów. Wiem, że wszystko przemija i to - co wzbudza wielką  burzę, jutro okazuje się bez wartości. Dlatego polecam wizerunek kobiety z klasą – przy społecznym dystansie, wyważeniu, a przeskoczeniu  wysokich murów osobistą kreatywnością, magią marzeń.

Potrzeba dyskusji.

Wyrastam z długich rozmów o….zamieniam się w leśny kamień. Dlatego w takich cięższych momentach kontaktuję się z zaufanymi osobami, z którymi tworzę coś nowego. Zapominam o przeszłości. Wyznaczam nowe cele. Milczę. Oddzielam plotki od prawdy. Zastygam przy prywatnych dążeniach.

Co daje blog modowy?

Blog – to promocja mody, ale i wirtualny powiernik myśli. Dlatego dość często zaszczepiam wiarę w każdy dobry cel. Podpieram Cię osobistą siłą, podpowiadam, pokazuję etapy wzrostu.

Walka z plotkami?

Cena medialności – to spora dawka plotek. Ludzie zazdroszczą mocy Internetu, wnikają w życie osobiste, oceniają, dopowiadają, a także potrafią unicestwiać marzenia. Dlatego - Tu i Teraz – za dozą medialności ukrywa się codzienny wysiłek, praca, systematyczności i operatywność. Życie przebiega w nietypowy sposób, bo z publikacjami w sieci, wyrywanymi h, minutami, oderwaniem od innych zajęć i walką z plotkami.

Ale teraz podchodzę do plotek w sposób zabawowy, dodaję zdanie – tylko tyle powiedziała…to zdecydowanie za mało….i obracam wszystko w mały – drobny -  żarcik.

Dystans.

O ile udzielasz się społecznie, licz na komentarze. Ale nigdy nie sprzedawaj własnej osobowości, ponieważ czas pokazuje dobry kierunek holistycznego rozwoju. Dlatego od zawsze i na zawsze – buduję życie m.in. w sieci. Dbam o nowe rozwiązania technologiczne. Zmieniam podejście do życia. Oddzielam – zło od dobra. Trwam w zadaniowości.  Dyskutuję tylko z mądrymi osobami.

Przejdź do góry strony