Moda: delikatne widzenie!

Utworzono: 21-07-2020

W seansie mody!

Zastygam. Dotykam duszy. Maluję oczy. Ale przede wszystkim patrzę…zatrzymuję ułamki sekund…ponownie zastygam….wiruję….kołyszę się w rytmie muzyki….i…dyskutuję z prywatnymi myślami o….a na końcu jeszcze….gdy….tylko w ciszy….podnoszę lampkę wina….

I kiedy czas – to nie czas, a wieczność.

I kiedy ciało – to nie ciało, a świątynia.

I kiedy kreacja – to nie kreacja, a materiał.

Właśnie wtedy – zanikam….

Wpadam do świata bogatej mody i wymyślam słowa….dotykam  ich znaczeń….wymowności….barwy głosu….szelestów….a na końcu….

Bo  fashion?

Tyle w tym wszystkim urody, wdzięku, uśmiechów, co autentyczności i spokoju. Dlatego ludzka dusza wnosi ciepło, wymowny klimat, nastrój do dyskusji, początek czegoś unikalnego, strefę osobistych wyznań  i tłum ludzi. A czas…on… się na moment zatrzymuje….bo potem…jeszcze….na długo coś przybliża:  interesującą historię?

Zastyga pomysł….ale nie w umyśle….geniusz podrywa skrzydła ptaka…czeka…na długi lot….podbija wysokość….ogląda wszystko….zatrzymuje.

Zamyśla się twórczość…nad słowami….pokazuje ścieżki…kwiaty i aromaty kawy….a zapach unosi się w lokalu, gdy…wszystko inne zastyga….Cisza….wymowność telefonu komórkowego…inny schemat….kontakt….a jednak to wszystko nie zmienia niczego, bo….cukier…mleko…tak idealnie smakują.

Zatrzymuje się moda na stopniach lokalu….patrzy na pachnące świece…zapiana guziki, podciąga czarne koronkowe rękawiczki  i dotyka ekranu….

Dobija się dzień do nocy….a czas pokazuje wieczorne treningi…. I tylko….ślady  pełne mimiki…znają to urocze  miejsce i dobrą przestrzeń….

Zastygam…w modzie…wyrazach….gestach….czekam na poranne wstawanie….a….wiersze co to na gałęziach wróżą długie nocne nimi delektowanie….? One….

Tylko kreacja…idealna do lokalu…podbija barwę lekkiego światła… gdy kawa paruje w kierunku miasta.

 

Moda: delikatne widzenie!
Moda: delikatne widzenie!
Moda: delikatne widzenie!
Moda: delikatne widzenie!
Moda: delikatne widzenie!
Moda: delikatne widzenie!
Moda: delikatne widzenie!
Moda: delikatne widzenie!

Przejdź do góry strony