Moda na aranżacje: czas letni i remonty.

Utworzono: 23-07-2020

Moda na żółte lato!

Pogoda wpływa na pozytywne myślenie, gdy odbija promienie słoneczne. Ale przy pomocy takich samych wnętrz wróży nową dawkę witaminy „D”. Dlatego wielki styl, to wnętrze człowieka, a także płaszczyzna, w której pielęgnuje pasje. Jak kolor wpływa na samopoczucie? Aranżacje wnętrz przypominają udane Lato, gdy pokazują żółte odcienie. W takim tle twórczość rozwija skrzydła, a sowy zapisują tajne myśli.

Moda na miłe doznania!

Już szykuję siły na starocie, które od kilku dni podbijają mój koszyk zakupowy. Wiem, że 1 mebel, na 10.000 to coś oryginalnego. Znam kolory, kształty, dodatki, dlatego  w ujęciu wakacji podróżuję za prawdziwymi perełkami. A czas sprzyja segregacji i porządkowaniu książek oraz materiałów do edukacji.

Lato to idealna motywacja do zmian!

Ten czas – to nowe siły witalne. W zapachu kwiatów, potędze drzew i koloru zielonego -  poranek wróży zapał do remontów. A czas tak łagodnie dostarcza przestrzeni  wartych przeglądania staroci.

Nowe wizje:

  • To wybranie stylu,
  • To połączenie różnych mebli w 1 całość.
  • To projekt.
  • To strefa do pracy i relaksu.

Co mnie bawi?

- liczne  poszukiwania mebli, z duszą wartą prawdziwej rewolucji. Wchodzę do sklepu i widzę wtedy nowe życie dla…stołeczka….regału….stolika….lampy…filiżanki i innych rzeczy. Bo…wyobrażam sobie….że….zrobię z tym czymś coś niezwykłego….

Co mnie nakręca?

- czas, miejsce, okoliczności, pomysły na prace.

Co mnie motywuje?

- efekt końcowy, z kawą w tle.

Dlatego…

Tu i Teraz….

- zastygam na 10 minut.

 

 

Moda na aranżacje: czas letni i remonty.
Moda na aranżacje: czas letni i remonty.
Moda na aranżacje: czas letni i remonty.
Moda na aranżacje: czas letni i remonty.

Przejdź do góry strony