Nowy Rok – Nowa TY? To możliwe!

Utworzono: 01-01-2021

W Lęborku!

Moda – po Sylwestrze, to wstawanie w wielkim bólu, przy gorącej kawie. Ale zawsze warto – wykonać ćwiczenie,które polega na samodyscyplinie z zakresu fashion.

Wstajesz.

Wyjmujesz kreację.

Robisz makijaż.

Wybierasz perfum.

Ubierasz się – na poziomie Damy.

Błogie lenistwo - po domowej zabawie -  posiada sporo plusów. Nikt nie wydaje poleceń. Dlatego – zdobywasz  się na ten 1 magiczny  krok, z pozycji Pani własnego losu. Od 2021 roku – moda - dominuje w garderobie, zapala w niej światła, zmusza do kompozycji odzieżowej.

Już w styczniu inwestujesz w siebie. Co to oznacza? Przykładną niebieską sukienkę w kwiaty, elegancki szklany wisiorek, złotą biżuterię na dłoniach i postawioną na barku – gorącą kawę.

To czas refleksji:

- zastanawiasz się: Co osiągasz  po ubraniu eleganckiej kreacji?

- Zawsze wtedy poprawiasz prywatny nastrój, wiesz, że dyktujesz warunki, decydujesz o sobie, marzysz, przeskakujesz stopień dalej, dbasz o rozwój osobisty, dążysz do zmian, podpatrujesz stylizacje, wybierasz coś dla najbliższego otoczenia.

- zastygam przy drewnianym barku….wstaję z łóżka…odczuwam ból głowy…jeszcze coś wiruje z 2020 roku…zajmuję miejsce na hokerze kuchenno – salonowym i patrzę na drzwi tarasu…widzę zielone choinki…dziką przyrodę….raj…i nagle przychodzi myśl….to wymaga lekkiej dynamiki….trzeba postawić się na 100% nowych obrotów….wstaję…wyjmuję  zwiewną kreację i „robię się na bóstwo”…bo …. nie uwsteczniam się….tylko dążę do celu…potem wykonuję zdjęcia i bloguję….

Figura i brak symetrycznych „cięć” na materiale?

Decyduję się na sukienkę, z wyciągniętym skośnie dołem, małymi romantycznymi kwiatkami, owiniętymi materiałem guzikami i ozdobami ciała. Wiem, że czynię to dla siebie. Bo przecież miasto budzi się po Sylwestrze, mój barek przyjmuje tylko 2 osoby, a cisza przebija się do dzikiej przyrody, gdzie słychać nawoływanie ptaków. Ale – przecież – istnieje Internet. Wychodzę więc do Ciebie – z wizją kreatywności, stylizacji, operatywności i szacunku dla ciała kobiety. Ty, jako Dama – znasz własną wartość, popijasz kawę i planujesz nowe działania na styczeń. U mnie wygląda to podobnie, bo już zgłaszają się ludzie do podejmowania konkretnych kroków związanych z imprezami masowymi.

Gdy ubieram słowa?

Z pozycji zadbanej stylistki, wartość rozmów podnosi ich poziom, szanuję więc rozmówców, udzielam mądrych odpowiedzi.

Bo…

- w szlafroku…to nic Ci się nie chce. Promujesz marazm, wyciszenie i brak chęci do życia.

Bo

- w kreacji dnia…to wszystko wygląda idealnie dla biznes woman, z nutką…lęborskiego stylu na poziomie designerskiego fashion.

Wierzę w dynamikę, operatywność, wystrzałowość, dlatego uwalniam energię.

Wysyłam sygnały modzie, która wspiera wszystkie kobiece cele, podnosi optymistki, ukazuje ścieżki rozwoju na blogu, kreuje nowy świat, otwiera okno w telefonie komórkowym.

Tu i Teraz  - w tym 2021 roku.

Nowy  Rok – Nowa TY? To możliwe!
Nowy  Rok – Nowa TY? To możliwe!
Nowy  Rok – Nowa TY? To możliwe!
Nowy  Rok – Nowa TY? To możliwe!
Nowy  Rok – Nowa TY? To możliwe!

Przejdź do góry strony