Otwórz drzwi do mody? To proste!

Utworzono: 12-07-2021
Otwórz drzwi do mody? To proste!

W Lęborku!

Upał. Żar. Duszności. 3 słowa oddają charakter tegorocznego Lata 2021. Ale o ile otwieram drzwi na Lębork, o tyle czas nie wyznacza zbędnych granic. W potędze fashion liczą się, bowiem zdjęcia i miejsca – idealne na miejscówki, dlatego docieram do kamieniczek wartych szkicowego powielenia. Moda na styl – to charakter kobiety, która ustawia się w innym wymiarze, fryzura, kreacja, uśmiech i stop – klatka. Prezentacja Look -u – odbywa się wówczas w określonych klimatach, z magią wyszytych czerwonych róż na eleganckiej sukience i stylizacji wartej miliony.

W przestrzeni!

Wolność – istnieje na architektonicznych planach, w myślach, podczas snu o Lęborku. Ale przecież – Tu i Teraz – trwa prawdziwy trud o wartości związane z glamour. Dlatego zatrzymuję się przy tajemniczych drzwiach, patrzę na miasto z innej perspektywy i odliczam dni do gwarnego życia. Tylko czas zamyka mnie - na 1 sekundę  - przy zabytkach i lokalnych cudach.

W trendach!

Uwielbiam dobry szyk, doskonały styl, dobroczynny zmysł – bo podążam za dziecięcymi marzeniami, buduję mosty do przedsięwzięć i spotykam się z osobami zarządzającymi czasem. Od przeszło 25 lat współtworzę liczne wydarzenia, przeistaczam wyobrażenia w konkretne imprezy, a po tym wszystkim na spokojnie – pokazuję – tu i teraz – wybieg dla lęborskiej mody.

W klimatach pobieranych z Krakowa, chowa się Lębork, bo i u nas pojawiają się podobne kamieniczki, stylowe wykończenia wnętrz i zewnętrznych ozdób. Dlatego ustawiam ciało przy drzwiach – które w lekkiej przenosi symbolizują – przejście do innego wymiaru marzeń. A życie – trwa na tyle ile buduję w nim mistrzowskie perspektywy, z magią zdań, fotograficznością i górsko – kociewską urodą.

W modzie:

*

Poezja dotyka fashion

Podrywa do dynamiki dłonie

Szarpie za mikrofon

A ekran co to wszystko widzi

Na zawsze nazywa domem

*

Lębork i blog!

7 zmysł – to dusza, z którą więcej czuję, dotykam skóry, stawiam kroki w lekkim bezmiarze. A kiedy wszystko sprzyja kreatywności, to wówczas przechodzi ten styl do krainy marzeń.

Przejdź do góry strony