Piękno umysłu: dar, talent, uroda, pisarstwo.

Utworzono: 19-05-2020
Piękno umysłu: dar, talent, uroda, pisarstwo.

Piękno ludzkiego umysłu!

Delikatność ludzkiego spojrzenia zależy od umysłu. Życie – to wielki dar. A liczne talenty i predyspozycje tworzą  wtedy cały wachlarz dobrych  okoliczności do długiej listy  kreatywnych działań.

-  Istnieje blog modowy? To proste. Wymaga jednak stałej i systematycznej pracy. Co na nią wpływa? Piękno słów, magia zdjęć i okoliczności powiązane z miejscem zamieszkania. Systematyczność – to 1. Pomysł na wpis – to 2. Dar – to 3. Urok osobisty – to 4. Sztuka pisania – to 5.

Z profesjonalnych badań naukowych wynika kilka faktów:

- 1 osoba rodzi się na 10. (000000…) i posiada w sobie taką kombinację talentów, które umożliwiają osobisty rozwój i stały wzrost modowych newsów.

- 1 osoba – posiada odwagę i podbija wirtualność.

- 1 osoba – buduje wieżę.

- 1 osoba – przyciąga uwagę.

Rozwój duchowy!

To, co zewnętrzne przemija. To, co duchowe trwa wiecznie. A słowa? Pozostają na kartkach i w sieci. Żyją w myślach innych osób, gdyż tworzą całe zestawy opisów z różnych dziedzin wiedzy oraz doświadczeń. Po śmierci tworzą archiwum.

Silna jednostka!

Specjalistki, ekspertki – bardzo często zapominają w filmach o odpowiedniej dykcji, wypowiadają przewlekłe „yyyyyyyy”, doradzają, coś oferują, jednak odbiorca każdego przekazu dokonuje natychmiastowych ocen. Albo się w duchu śmieje, albo się z tym nie zgadza, albo to ignoruje. Dlaczego? Bo  - myśli, analizuje i wyciąga wnioski. Skoro umysł posiada spore możliwości, to decyduje o unikalności wszelkich doznań. Obiektywizm przychodzi więc  automatycznie, w ciągu kilku minut. Tylko silna osobowość osiąga sukces. Stawia kolejne kroki. Ukazuje dobrą markę. Zaskakuje. Intryguje. Daje świadectwo kreatywności. A słaba jednostka? Nie przetrwa największej burzy.

Umysł i magia!

Każdy przywódca, pisarz, copywriter, twórca – zna wartość umysłu. Liczy się unikalność oraz lekkość spojrzenia na  całe życie. Liczy się obiektywizm. Liczy się poczucie humoru. Liczy się każdy stopień wtajemniczenia literackiego. A magia? Ona potęguje każdą umiejętność. Ona podaje nitki prowadzące do igły. A potem szyje z tego  idealny materiał.

Dar….1 na 10…..(0000)….. cud stworzenia…. symbol piękna….trend…fashion….to wszystko wymaga – jednolitej pracy  twórczego umysłu.  

 

Przejdź do góry strony