Pisarz, copywriter, bloger – to bardzo często 1 osoba. Kameleon.

Utworzono: 19-03-2020
Pisarz, copywriter, bloger – to bardzo często 1 osoba. Kameleon.
Pisarz, copywriter, bloger – to bardzo często 1 osoba. Kameleon.
Pisarz, copywriter, bloger – to bardzo często 1 osoba. Kameleon.
Pisarz, copywriter, bloger – to bardzo często 1 osoba. Kameleon.

Moje miejsce w sieci  pełnej literek!

Wydaję  już kilka książek, które wymuszają sumienną pracę z lęborskimi Firmami. 1 z nich dotyczy – świata – fashion.

„Moda” - „Poranki - wieczory: w słowach dobrane”.

Rok 2018. Lębork. Sylwia Skroś.

Początek czytelniczej przygody dotyka tzw. szczęścia po polsku. Promuję w nim: spokój i wyciszenie, kartki z historii, wizje innych osób, zawartość szafy, czy ślady w architekturze.

Liczą się przede wszystkim  -  prostota, a także  woluminy innych blogerek, które recenzuję w bibliotece. Stawiam na życie bez głodu, co, w obecnej sytuacji, przywołuje zdjęcia obfitych posiłków i pełnych półek w supermarketach. Do ważnych zagadnień zaliczam sztukę: „Bycia sobą”. Co to oznacza w XXI wieku? W 2018 roku  widzę w tym temacie wszelkie naśladowanie gwiazd filmowych, Celebrytek, aktorów. W 2020 roku podchodzę do tego już inaczej. Wzór z wyjątkowym przekazem mieszka w Internecie. Wystarczy mądry artykuł, sylwetka kobiety z wysokim wskaźnikiem inteligencji, a także umiejętność płynnego przekazywania myśli w sieci. Czytam. Zachwycam się zdaniami. Wkraczam w nowatorską przestrzeń. Bo i…..Nasza noblistka podbija rynek wydawniczy, który zawsze śledzę w Trójmieście, nie urodą, przebojowością, czy ilością  książek, ale mądrością – ukrytą w ocenie świata. Słucham wypowiedzi i uważam, że „coś w tym ….”, a potem…..analizuję sens i….dlatego stale się uczę: otwartości, bezstronności i nowoczesności.

***

Fascynuje mnie moda….dlatego publikuję zdjęcia i treści. Dojrzewam do książek. Teraz, po 2 latach, czytam to wszystko i patrzę na poszczególne zdania z dystansem, oglądam fotografie, zatrzymuję czas.   Myślę: „i ja tak napisałam?”, to interesujące. To nawet miłe.

Współpraca z prywatnymi Firmami!

Praca nad złożeniem książki zmusza mnie do 2 -  miesięcznej aktywności. Wybieram treści, dopisuję wstęp, zakończenie, przeglądam zdjęcia, a także wykonuję nowe ujęcia, które zbiegają się z projektem okładki. Sprawne podpowiedzi, e- konsultacje i e- wydruki, to coś płynnego w sztuce wydawniczej, szczególnie  na lokalnym rynku, czyli w Lęborku.

 Wydaję też – 2 roczniki dla Zespołu Pieśni i Tańca „Ziemia Lęborska”, nostalgiczne  tomiki poezji, woluminy o copywritingu, modzie i  2 książki dla zabawy dziennikarskiej, a obecnie zasiadam do złożenia nowego dzieła, które przetrwa:

Tu i Teraz,

- koronawirusa.

Książka – świat dla wszystkich, głównie z wolnością kobiecego spojrzenia.

Przejdź do góry strony