Podróż do Łeby: moda w nadmorskim klimacie?

Utworzono: 04-12-2021

Moda na choinki!

Podróż copywriterska do Łeby  - z członkami Zespołu Regionalnego Frantówka – to pokaz zimowej mody. Dlatego wybieram futro, aksamitne szerokie spodnie i mitenki. Pogoda w pobliżu morza sprzyja zdrowotności, poprawia samopoczucie, joduje.

Organizacja imprezy Mikołajkowej:

- zasługuje na szczególne wyróżnienie, ponieważ obfituje w moc atrakcji. Do aspektów kulturowych dołączą smaczna cześć gastronomiczna, która - w takich warunkach pogodowych - rozgrzewa wszystkich i wywołuje uczucie sytości, a to wpływa na jakość występu przed publicznością. Dobrym pomysłem okazuje się także dekorowanie ciasteczek z czekoladą – specjalnymi dodatkami, ponieważ zachęca do zabawy i uwrażliwia najmłodszych uczestników Mikołajek.

Moda na entuzjazm!

- Podróż do Łeby – po nowej drodze – to przyjemność podbudowana dyskusjami, ale widok zielonej choinki w centrum miasta i tak wywołuje uczucie szczęścia. To na specjalnym fotelu – pojawiają się mieszkańcy, goście – którzy wykonują pozowane zdjęcia, a czerwone kokardy na drzewku wróżą  ogólne zadowolenie.

Uczestnicy tego wydarzenia kulturalnego zachwycają kaszubskimi kreacjami, dlatego mój szal - utrzymany w takich klimatach -  wpasowuje się do imprezy masowej.

Bo...

- zastygam w Łebie, patrzę na główną uliczkę, zatrzymuję stop – klatki. A powiew zimy – miesza się z morskim klimatem.

Tylko płaszcz, beret i grube ubrania – wnoszą do podróży ciepłe wykończenie mikołajkowej stylizacji.

Kiedy? Gdzie?

W Łebie!

Tu i Teraz!

Podróż do Łeby: moda w nadmorskim klimacie?
Podróż do Łeby: moda w nadmorskim klimacie?
Podróż do Łeby: moda w nadmorskim klimacie?

Przejdź do góry strony