Rajska kawa w centrum Gdańska? To smaczne!

Utworzono: 25-04-2021

Moda na kawę!

Nowy trend przywieziony z Gdańska  - oznacza tylko 1. Wszyscy - turyści i mieszkańcy -  spacerują po Starówce z kubkami gorącej  kawy. Zjawisko pojawia się w dobie pandemii, przy zamkniętych lokalach gastronomicznych, instytucjach kultury, ponieważ wymusza wielkie pragnienie podkręcenia temperatury ciała. Okazuje się, że kawiarnie oferują napoje na stojąco, w 1 - razowych kubkach, z którymi maszerują turyści. Taki widok otwiera współczesne życie podróżnicze. Dlatego – dla miłośników czarnych ziaren - liczą się okoliczności, otoczenie, a także zapachy przebijające się z lokali.

Moda na stylizację!

Najmodniejsza stylizacja – roku 2021 – to kreacja, płaszcz, beret i kubek gorącej kawy. Ten styl prezentują gdańszczanie, ponieważ gustują w tym, co najlepsze.

Ceny kawy w kubkach:

- 11,00 zł,

- 14,00 zł.

Po cierpliwym spacerze - główną ulicą miasta Wolności, dokonałam (po 5 minutach) zakupu dużej kawy - za 7,5 zł.

Dlatego nie poddawaj się:

- szukaj, a dojdziesz do celu.

Od tego wyjątkowego trendu fashionistycznego poszukuję nowych inspiracji w Lęborku, co osiągam już w okolicach Placu Pokoju. Zachęcam więc  do prezentacji stylizacji z kawą w tle, długich spacerów, zwiedzania klimatycznych uliczek, wędrówek ludów oraz Look - u wartego najlepszej wody.

Marzenia płyną –  jak statki, restauracje, a gastronomia oferuje to, co sprawia sporo radości.

Zobacz klimat przywieziony z Gdańska.

Poczuj smak kawy.

Tu i Teraz – w tej wersji wydarzeń.  

 

Rajska kawa w centrum Gdańska? To smaczne!
Rajska kawa w centrum Gdańska? To smaczne!
Rajska kawa w centrum Gdańska? To smaczne!

Przejdź do góry strony