Szczęście – to ten styl z 20222 roku? To fakt!

Utworzono: 11-05-2022

Moda na pomarańcz!

Od koloru żarówiastego – po szerokie spodnie – rozpoczyna się tendencyjność mody. Świat tegorocznych projektów nakreśla ślady do ogólnej wizji krzykliwości, zwracania na siebie uwagi i zabawy mieszania – różu oraz żółci. Dlatego obecna stylizacja – to koronka – z różowym podkładem. A fashion - z pierwszych stron katalogów - wymusza wejścia do sklepów, szycie na maszynie i projektowanie.

W 2022 roku:

  1. Wybierz żarówiastość.
  2. Zaplanuj wykrój.
  3. Pomyśl o prześwitach.
  4. Dotykaj tylko lekkich materiałów.
  5. Mixuj pomarańczki i żółcie.

Moda na styl!

Ten wymiar Look – u sprawdza się u osób odważnych, które - w dobie życia przy social mediach - naśladują trendy z USA. Ameryka pokazuje, bowiem na IG – światowe szaleństwo na żary, nietypowe połączenia ubrań, pomieszanie szerokich spodni z wielką afirmacją rękodzieła. Dlatego ten rok – to całkowity przeskok, z dozą informacji o kobietach, twórcach, projektantkach. Wszystko wygląda  - jak z katalogu – gdy i Ty stawiasz kroki w  lokalnym modelingu.

Tu i Teraz

- trwa pokaz lęborskiej przymiarki do żaru.

Tu i Teraz

- osiągasz cele w sposób idealny.

Tu i Teraz

- ubierasz się na miarę XXI wieku.

Moda tylko na 1 rok!

Wykorzystaj ten czas na dobór odzieży, osiągaj sukcesy, korzystaj z każdej chwili, poszukuj ubrań – które pasują do mody. Za rok – takie trendy przejdą do kosza. Za rok – pojawią się nowe odcienie.

Dlatego tylko przy Glamour – przebijaj się na lęborskich ulicach, pokazuj własne stylizacje, wnikliwie badaj specyfikę pracy sprzedażowej, z ofertami wartymi pięknej urody.

Szczęście – to ten styl z 20222 roku? To fakt!
Szczęście – to ten styl z 20222 roku? To fakt!
Szczęście – to ten styl z 20222 roku? To fakt!

Przejdź do góry strony