Tajemnica mody: świat kombinacji odzieżowych?

Utworzono: 09-03-2023

Moda na elegancję!

Każda stylowa kreacja podkreśla charakter  kobiety, ponieważ wymusza przy niej odpowiednie zachowanie, dobór słownictwa oraz powagę i szacunek. Dlatego odzież, jako element udanego poranka, to podróż do głębi fashion.

W spokojnym stylu!

Zarówno sylwetka ciała, jak i kolory materiałów – to 1 całość. Dystans do otoczenia powoduje, bowiem decyzje na  jednolite wzory, brak krzykliwości oraz manifestację dobrego szyku. W pojęciu krawiectwa elegancja wymaga pozytywnej postawy do spraw: polityki, społecznych i projektowych. Dlatego na spotkania towarzyskie, do pracy, jednolitość określa podejście do życia, a w praktyce zachowuje umiar modowy. 

*

Moda to tło

które pasuje do ludzi

*

Moda to ton

który wpada do radioodbiornika

*

Wybór nowego stylu wiąże się z trybem i rytmem funkcjonowania w danym społeczeństwie. Ale w perspektywie aktywności wymaga lekkiej zmienności, zabawy z Glamour, pełnej nowych inspiracji. Zbyt intensywne noszenie ubrań w 1 stylu przyczynia się do nudy. Dlatego, kobiety, jako kreatorki, lubią podmiany odzieży, zakupy w sieciówkach, przeglądanie social mediów, wizyty w wirtualnych sklepach, gazety i katalogi pełne kolorowych ofert.

1 styl, a 10!

Życie to odcinek czasu, linia z pokazem ubrań. W związku z tym liczą się kobiece prezentacje, z wymyślnymi przeobrażeniami.

Tu i Teraz

  • na 10 minut otwiera się garderoba, czyli dobra sztuka wyboru kreacji. Liczy się fakt, że tylko Ty decydujesz, jaką rolę zagrasz na miejskiej scenie, ponieważ określasz siebie przez fascynacje modowe. Od spokojnej intelektualistki, po kobietę – Wampa – ubrania położone na desce nawiązują do codziennego kalendarza.
  • na zachwyt i piękno zasługuje każda stylizacja, ale uchwycona w aparacie cyfrowym jeszcze bardzie inspiruje tłumy.
  • na 1000 sposobów, tylko 1 wpada do wirtualności.
  • na uznanie i pamięć pracujesz przez całe życie.
  • Masz prawo do zmiany stylu ubioru..

 

 

Tajemnica mody: świat kombinacji odzieżowych?
Tajemnica mody: świat kombinacji odzieżowych?
Tajemnica mody: świat kombinacji odzieżowych?
Tajemnica mody: świat kombinacji odzieżowych?

Przejdź do góry strony