Tu i Teraz – ludzie budują wspólnotę serc!

Utworzono: 11-01-2021
Tu i Teraz – ludzie budują wspólnotę serc!
Tu i Teraz – ludzie budują wspólnotę serc!
Tu i Teraz – ludzie budują wspólnotę serc!

Moda na współpracę!

Zacięcie dziennikarsko – copywriterskie owocuje w liczne znajomości. Lęborczanie dość  przyjaźnie wspomagają etapy przygotowań i realizacji nagrań w kościele. Zarówno przy scenie w kinie, na Placu Pokoju, bądź w kościele -  spotykam się z pomocą i życzliwością, z osobami wartościowymi, które wierzą w cel promocji Lęborka. Dlatego  - w ujęciu sacrum -  wybieram  klasyczną czerń, wtapiam się w moc i siłę przekazu medialnego, pozostaję z boku, wypowiadam głośne zdania, wspomagam organizatorów, ale także….pojawiam się od kuchni…przy gorącej kawie i barszczyku.

Od strony społecznej!

Podczas imprez masowych, nagrań  - sporo zasług przypisuję obsłudze w kuchni, gdzie każdy człowiek otrzymuje ciepły posiłek, miejsce do przebrania się w stroje i czas na próby. To praca całego zespołu  - dobrze zorganizowanych osób – wpływa na efekt końcowy każdego lokalnego przedsięwzięcia.

W kościele –  dobrej strefie wyciszenia – liczą się 5-10 minutowe przerwy, które wykorzystuję na pamiątkowe zdjęcia, rozmowy, podpowiedzi techniczne.

W kościele – zasiadają w ławkach ludzie, których znam z wyciecieczek, pracy społecznej, wokalnej, bądź artystycznej, dlatego w łączności z wszystkimi tworzymy 1 wielką wspólnotę.

A moda?

Tu i Teraz – odbija nastrój, powagę, zabawę i klasykę.

Z Boską duszą na ramieniu.

 

Przejdź do góry strony