Twarz choinek: kampania promocyjna!

Utworzono: 19-12-2020

W Lęborku!

Dobry modeling wymusza nowoczesne trendy mody, dlatego bardzo chętnie pozuję przy zielonych choinkach. Spora ilość informacji zalewa całą sieć, ale podczas przygotowań do Bożego Narodzenia liczą też wyjątkowe – momenty, ułamki sekund, stop – klatki i długie rozmowy przy zielonych drzewkach. Z wielkim entuzjazmem zatrzymuję się więc  przy drzewie, ponieważ wierzę w kolejne magiczne święta.

Sesja zdjęciowa na lęborskim rynku wnosi - do wirtualnej przestrzeni - namiastkę spaceru po lesie, świeże powietrze, matkę naturę i oczywiście zakupy. A – twarz roku – 2020 – to ujęcie magii, danej chwili, wyrwanej z wielkiego zakupowego rozpędu.

W kampaniach świątecznych!

TV, Internet, papierowe gazety – to nośniki informacji, które prezentują piękne i urodziwe kobiety, jako liderki przedsiębiorczości. Przychodzi jednak i taki czas, gdy wkraczasz w strefę celowego wyciszenia, zatrzymania zegarków i rodzinnego świętowania. W tym zamyśle medialnym liczy się świąteczna kampania, która promuje - przy wizerunku kobiety – najnowocześniejsze stylistyczne rozwiązania.

*

Zastygam przy drzewku

Badam świat wszystkimi zmysłami

*

Odkrywam igły

Podnoszę jakość każdej rynkowej wystawy

*

A święta i BN

To efekty nowej kampanii.

*

Tu i Teraz – nowa scena.

Tu i Teraz – świąt ocena.

Dobry towar wymaga sieciowych wspomagaczy, bo każdy choinkę na blogu modowym zobaczy.

Twarz choinek: kampania promocyjna!
Twarz choinek: kampania promocyjna!
Twarz choinek: kampania promocyjna!
Twarz choinek: kampania promocyjna!

Przejdź do góry strony