Wielość talentów domeną XXI wieku! To kreatywne – Tu i Teraz!

Utworzono: 04-01-2020
Wielość talentów  domeną XXI wieku! To kreatywne – Tu i Teraz!

W Lęborku!

Moda dodaje wiary w każdy cel, ale podchodzę  do niej:

- jak do deseru.

I tak się dzieje w przypadku zaplanowanych imprez masowych.

  1. Pomorski Przegląd Kaszubskich Kolęd i Pastorałek – wymaga nowej kreacji, odpowiedniej do wnętrza kościoła. W tym przypadku występuję , jako organizator - z ramienia Lęborskiego Stowarzyszenia św. Jakuba Apostoła i copywriter.
  2. Miejski Przegląd Jasełek – w kinie LCK Fregata – wymaga kreacji odpowiedniej na scenę.

Prezentacja sceniczna, to sukienka, styl, ubiór, pełne zaskoczenie, ale także teksty, które dotyczą danego przedsięwzięcia. Wielość zadań, talentów, wymusza, bowiem połączenie pewnych umiejętność w 1 całość.

2 w `1!

Rola copywritera i konferansjera – to wędrówka po wyszukanych klimatach. Liczy się kolor świateł na scenie, tłum ludzi w kinie, kościele, a także niepowtarzalny klimat pełen nostalgicznych uniesień.

Na deskach!

Scena – to mój żywioł. Wiem, że spora ilość osób opowiada o tremie, podenerwowaniu, stresie w momencie wystąpień publicznych. Moje doświadczenia sceniczne rozpoczynają się jednak zaraz po studiach, na głównym Placu w mieście, gdzie prowadzę Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej, po tym wydarzeniu – każda scena to przyjemna podróż z kreacją modnych słów i prezentacją specjalnej mody. Dlatego kocham, to zadanie o każdej porze roku.

Wdzięczność!

Doceniam własne zadania, motywuję się do pełnej twórczości, a także w chwilach trwania przedsięwzięć odbieram z 100000 miłych słów, uśmiechów i gestów, które utwierdzają mnie w bogatym sensie danego dnia i roli wartej tego życia. Jako osoba wybrana do konkretnego wydarzenia poświęcam na nie czas, publikuję treści oraz otaczam się wspaniałymi osobami, które nadają sens całej pracy. Ten klimat, jedność, wspólnota – to lęborski Raj. Dlatego unoszę  marzenia na skrzydłach gołębia i dotykam Nieba.

Gdzie?

Tu i Teraz!

Przejdź do góry strony