Wygląd widać z pasji do mody?

Utworzono: 28-02-2023

Moda na wdzięczność!

Filiżanka kawy – angielska zastawa – kawałek sernika i do tego wszystkiego – czarny klasyczny żakiet oraz uszyta spódniczka. To obrazek zatrzymany przy zmienności pory roku i fantastycznej przyrodzie. Wszystkie zabiegi piękności, z których zawsze rezygnuję – podmieniam, wówczas na zapachy z malowniczego lasu, resztki wystającej trawy, odrobinę zielonego bluszczu wijącego się po korze i widoku na puste pola w kierunku Mostów. W takiej wyobraźni twórcy powstaje ochota na nowe projekty, ubrania i cenne stopklatki, bo wyrażanie siebie w sposób duchowy wpada do elektroniki, wyrażanie siebie w sposób materiałowy, to okrywanie się kreacjami.

Moda

*

Słowa prowadzą mnie

Odzieżowe projekty uwielbiają mnie

*

A życie nadal smakuje jak

A czas zajmuje wizje jak

*

Tu i Teraz!

Klasyczny schemat składa się z żakietu, który w 2023 roku podbija paryskie wybiegi mody. Trendy mistrzów krawiectwa zobowiązują do koordynacji wykrojów, namiastki męskiego spojrzenia na fashion i uszytej spódniczki z geometrycznymi wzorami. Nawet podczas takiej przełomowej zimy tli się w sercu nadzieja na Wiosnę. Dlatego zakładam proste i sprawdzone zestawy, z bezpiecznymi wizualizacjami, elegancją, wytwornością i szykiem art. Bo...to czas na dystans do sporej ilości spraw.

Moda na samorealizacje!

W umyśle miesza się zawsze z 1000 wolnych myśli, które budują silny fundament do nowej rzeczywistości. Odrobina wdzięku - miesza się z tolerancyjną postawą, odrobina krzykliwości - miesza się z pewną stagnacją, odrobina -Tu i Teraz – wymyka się do przyszłości.  I kiedy potencjał ludzki oznacza pomysłowość, wówczas wyznaczam kolejne cele .

Moda - to poranne pozy przy lustrze, wieczorne wylegiwanie się na kanapie. A w realnym życiu – sylwetka ciała, z postawą godną zaufania i dobrego ubrania.

Zobacz efekt!

Wygląd widać z pasji do mody?
Wygląd widać z pasji do mody?
Wygląd widać z pasji do mody?
Wygląd widać z pasji do mody?
Wygląd widać z pasji do mody?
Wygląd widać z pasji do mody?

Przejdź do góry strony