100 widoków na modną przyszłość?

Utworzono: 22-02-2021

W Lęborku!

Treningi, spacery, relaksacje – to marka rodzinna, która wbija się w rytm każdego weekendu. Miejsce zamieszkania, czyli uroczy Park, sprzyja bowiem długiej wędrówce na szczyt każdej góry, a także wieży. To – Tu i Teraz – oglądam inny świat, ten z widokówek o Lęborku, ten z opowieści znanych osób. Osobiście wyobrażam sobie w tym zakątku klimatyczną – kawiarnię, dlatego warto o to zadbać.

A moda na wysokościach – to odbicia w szybach, fotografie, zmysłowe  ujęcia, wiatr we włosach, lęk wysokości, i ten magiczny widok na miasto. Wybieram więc  siwy płaszcz, podobną materiałową torebkę i mitinki (rękawiczki pisarskie), które uszyłam na maszynie. Bo…fashion nawiązuje już do początkowej fali Wiosny.

Na górze!

Wieża, miejsce publiczne, tłum ludzi i prezentacja stylizacji? To brzmi dość elegancko, gdy wnętrze przypomina gustowną całość. W tym klimacie, w tym ujęciu, w tym zamyśle modowym  - ściągam z siebie grube płaszcze, szaliki, czapki, rękawiczki i zakładam lekkie materiały, z koronkowymi wykończeniami. Tu na górze wiem, że wolność smakuje po lęborsku, z perspektywą na pisanie teksów o koronach drzew, zaraz po maźnięciach pędzli, stop – klatkach  w aparacie fotograficznym.

- zatrzymuję chwilę i wypowiadam magiczne słowa: Tu i Teraz – unoszę się nad poziom morza. Tu szybuję po panoramie miasta, gdy telefon komórkowy wspomaga wszystkie nowe pomysły.

 

A dusza!

Ona dotyka każdego miejsca, chwyta za poręcze, ocenia widoki z windy, bazuje na nowej dawce wiedzy. Tylko woda – w tym miejscu – wzbogaca cenne zbiorniki, a umysł nakręca na romantyczne ruchy.

*

Wieża to niebo w dłoniach

Wieża to widok na park

*

Wysokość to królowa

Wysokość to znak

*

Moda to drzewo

Moda to gałęzie

Dlatego tworzy świat zawsze i wszędzie.

100 widoków na modną przyszłość?
100 widoków na modną przyszłość?
100 widoków na modną przyszłość?
100 widoków na modną przyszłość?
100 widoków na modną przyszłość?
100 widoków na modną przyszłość?

Przejdź do góry strony