3 dzień w modnym stylu?

Utworzono: 10-04-2024

Moda na własne pasje?

Nowe technologie, interesujące rozwiązania i czas przeznaczony na siebie – to poszukiwanie ciekawych technik, które dominują w XXI wieku. Właśnie w takim momencie liczą się m.in. starocie, zakupy na pobliskich targach oraz wyprzedaże garażowe. A ponieważ każda kobieta posiada z 1000 rzeczy wartych drugiego właściciela, to zmienia wystrój wnętrz w mieszkaniu – jako cenne podmiany przedmiotów.

Plusy kreowania mody:

Podobnie do ubrań, meble i stylowe dodatki wiążą się z fashion. Od regałów, wieszaków, starych sukienek, walizek, manekinów, obrazów, ramek, maskotek, dzierganych zabawek po radia i magnetofony – rozciąga się punkt odbioru takich cacek. Dlatego moda na kreacje przenika współczesne aranżacje domów, wpływa na kolorystykę ścian, zasłon, kwiatów, świeczek i dywanów. Do dobrego gustu zaliczasz wyeksponowanie sukienek, podkreślanie podróży w czasie do odległych epok, a płci pięknej przypomnienia o rewolucjach odzieżowych.

Myślenie perspektywiczne:

- wiąże się z wyborem, decyzją i 1000 wnętrzarskich ścieżek. Dlatego unikalność look –u, to sprawa osobista, podejmowana na zasadzie poszukiwania cennych inspiracji.

Nowoczesne meble – kontra – starocie – to poważne urządzanie tego, co buduje nastrojowość, gdyż po pracy liczy się komfortowy wypoczynek, izolacja myśli i czas na pasje.

Dlatego zajmowanie miejsca przez kobietę – to wpasowanie się do danego stylu – na Tu i Teraz – na kawę z mlekiem, na smaczny sernik, na sałatkę i czytanie książek.

Bo od początku istnienia świata – nawet w jaskiniach pojawiały się umowne malowidła, bo na korach, papirusach, kamieniach, metalowych wykończeniach – liczyły się unikalne wzory.

Dlatego..

Teraz w dobie wielorakości – kobiety poszukują głównie prawdziwych pereł.

3 dzień w modnym stylu?
3 dzień w modnym stylu?
3 dzień w modnym stylu?

Przejdź do góry strony