7 dni w tygodniu, a 1 z nich pokazuje nowy Look?

Utworzono: 13-04-2021
7 dni w tygodniu, a 1 z nich pokazuje nowy Look?
7 dni w tygodniu, a 1 z nich pokazuje nowy Look?

Moda na klasę!

Wartość życia – to istota mody. Wartość intelektu – to dar od niebios. Wartość kreatywności – to stylizacje, które podbijają Romę. Dlatego wielcy ludzie – przechodzą do historii, a ich osobowości i pomysły - odciskają różne ślady w Internecie. Bo książki wzbogacają regały.

???

Wielkość – jak do niej podchodzisz w XXI wieku? Rozpoznawalność – jak się do niej przyzwyczajasz? Kreatywność- jak nie popadasz w pułapki osób, które tego zazdroszczą?

-1 rada – pozostajesz sobą.

Dar - nad dary!

- lekko i delikatnie przenoszę kosmyki włosów na klawiaturę laptopa, dotykam opuszkami palców zgrabnych literek, patrzę na świat z bogactwem wyobraźni, z  wybrykami losu i unikalnym drżeniem powiek. A kawa, zatrzymuje mnie na dłużej przy stoliku, elektronice i złotych myślach, gdyż wymusza nowe  zapachowe słowa. W takim klimacie - kwiaty - do elementy dekoracji, porcelana, to pomysł na starocie, a życie toczy się na szybkich i nostalgicznych obrotach.

- Stylizacje z Paryża?

Długość ¾ - sukienka. Jakość ¾ - materiału z dobrych nitek.

Obowiązkowy stoliczek z kawą.

- Szyk. Kocie spojrzenie na otaczający świat. I ta wytworna stylizacja Fashionistki z wyczuciem wyciszonego koloru, to marzenie 1000 fanek.

- zamykam oczy, dlatego odczuwam błogość. Wyciszam myśli, spoglądam na zegarek. Idę do przodu – nie oceniam przeszłości, bo tylko – Tu i Teraz – trwa aktualne życie. Wybór kreacji – to dobra  definicja współczesnej mody.  Decyzja – to wolność stawiania szybkich kroków.

*

Dbam o ubiór, bo wizytówka oznacza przywiązanie do osobowości.

Dbam o siebie, bo doskonała forma, to wartość życia.

Dbam o markę, bo pracuję na 100% obrotach.

*

Fashion  wyznacza nowy cel. Wymusza:

- wczesną pobudkę, zatrzymanie się na 10 minut przy lustrze, poprawę humoru i czas tylko dla siebie.

Fashionistka – to osoba, która promuje modę w Internecie, bo styl i zabawa tworzą wzorce dla innych kobiet.

*

Kiedy?

- Tu i Teraz!

 

Przejdź do góry strony