Czy moda – to pomysł na siebie?

Utworzono: 15-04-2024

Moda na przebojowość!

Osoby kreatywne podążają za poznawaniem świata. Doświadczają 1000 rzeczy. Wierzą w potencjał marzeń. Budują więzi, ale zachowują własne zdanie. Milczą. A kiedy wiedzą więcej – prezentują inny punkt widzenia siebie. Dlatego życie – to modna sztuka wielkiego kompromisu – przy tym, co stateczne, przy tym, co zbyteczne.

*

Moda zbawia

Kiedy doradza

*

Moda motywuje

Kiedy zyskuje

*

Dlatego – Tu i Teraz

- liczą się silne osobowości, ubrane na potęgę fashion, kreatywne, dorównujące określonej marce.

Bo poranek – to początek

Bo wieczór – to zakończenie.

W takiej alternatywie słowa znaczą tyle, co materiały – pasują, bowiem do ubrania, osobowości, stylu życia i zasięgu w sieci. Okrywasz, więc siebie na 10000000 sposobów – w codziennych czynnościach, kontaktach społecznych, zamiłowaniach, pasjach, a kiedy drogi pokazują znaki, wtedy liczy się bogate doświadczenie. Bo…Wszystko zmienia się dość rytmicznie, od technologii – po szycie. Teraz na półkach znajdują się inne przedmioty, na ścianach inne kolory, na wieszakach inne kreacje – a na IG, FB – wzorcowe przekonania.

Tylko myśli kobiety – pozostają indywidualnymi skojarzeniami, przekonaniami i odnośnikami, w których czas to nic szczególnego. Liczy się wachlarz obserwacji i wniosków – z bagażem marzeń.

Właśnie w takich okolicznościach – przy takich osobach – powstają projekty nietypowych ubrań – innowacyjnie – wybijające się z powszechności.

Dlatego

- do garderoby przychodzi wiosenno – letnie spojrzenie, z zakresem Tu i Teraz!

 

Czy moda – to pomysł na siebie?
Czy moda – to pomysł na siebie?
Czy moda – to pomysł na siebie?

Przejdź do góry strony