Galeria Sztuki Afirmacji – Creatore Sylwia? Tylko Tu i Teraz!

Utworzono: 06-03-2022
Galeria Sztuki Afirmacji – Creatore Sylwia? Tylko Tu i Teraz!
Galeria Sztuki Afirmacji – Creatore Sylwia? Tylko Tu i Teraz!

Lekka zmiana na blogu modowym powoduje, że dopływam do innego lądu. Creatore Sylwia – przeobraża się, bowiem w życiowe Afirmacje. Gdzie? Kiedy? W Galerii Sztuki!

Potęga własnego umysłu!

To, co mieszka w duszy – to trafność intuicji – czyli daru otrzymanego w dniu urodzenia. Dlatego sprawdzasz sieciowe treści i poszukujesz w nich inspiracji, podpowiedzi, relacji z badań, wniosków i opiniowania. Okazuje się, że matka natura obdarza Cię - własnym zmysłem, i kiedy otwierasz umysł – dzieją się prawdziwe cuda.

Początek drogi to cel.

W takich okolicznościach wyznaczam charakter pracy:

- od pomysłu, marzenia,

- po silny grunt – ludzi, zespoły społecznościowe, indywidualistów.

Większość planów opieram, więc o genialne pomysły, znam ich wartość, ale wiem także, że ścieżka realizacji zadań – to trudna decyzja życiowa. Liczy się zatem – kobiecy upór, dystans do innych osób, dążenie, skuteczność, pokonywanie przeszkód i afirmacja. Celebruję sukcesy: małe i duże, a kiedy widzę, że coś się wypala rozpoczynam nowy etap podróżowania.

Wartość własnego –„ja”:

- to cena utrzymania się na powierzchni z kreatywnością wartą najlepszego projektu.

W gąszczu codziennych informacji, ludzkich zazdrości, hejtów, sugestii, opiniowania i unicestwienia – walka o siebie – to sztuka warta każdej Galerii związanej z Afirmacją. Silny i zakotwiczony fundament – trwa na polu walki do zakończenia określonego zadania.

Na początku ścieżki – pojawia się w umyśle – słynne –„JA”:

- Ja – jako wartościowy człowiek,

- ja – jako wzór z dobrymi pomysłami,

- ja – jako osoba przedsiębiorcza,

- ja – jako twórca różnych prac,

- ja – jako inspiracja dla innych,

- ja – jako kotwica dla kobiet,

- ja – jako modelka,

- ja – jako mądra i zaradna osoba.

Zasoby sieciowe wtłaczają z 10000 informacji. Dlatego kiedy czytasz treści odczuwasz pewien stan umysłu: radość, smutek, euforię, przygnębienie, izolację, potencjał, markę i przyrównujesz to wszystko do siebie. To naturalne. Ale czy dbasz o osobiste szczęście? Czy inne rzeczy przysłaniają cenny horyzont? Takie trudne „?” – pomagają złapać dystans, odbudować świat podświadomości oraz zarażać najbliższe otoczenie siłą pozytywnego myślenia.

AfirmacjaCreatore Sylwia – to praca nad sobą przy u życiu copywriterskich treści, które naprowadzają Cię do innego kierunku studiów – czyli Pedagogiki socjalnej i opiekuńczo – wychowawczej. W tym tle „ja” – oddaje charakter kobiecego spojrzenia na otoczenie, przyszłość, życia i namiastkę Arkadii.

A moda?

- On sprzyja, podkreśla cielesność, wizje – które w dobie social mediów – nadal potęgują uczucia zapatrzenia w siebie.

Poznaj afirmacje Creatore Sylwia:

- wewnętrzny głos – zawsze ma rację,

- doświadczenia – to dobre lekcje,

- wnioski – to mądrości życiowe,

- kreatywność – to sztuka pojawiania się – Tu i Teraz!

 

Przejdź do góry strony