Ile kolorów w modzie, tyle Tu i Teraz?

Utworzono: 04-06-2024

W mieście

- pełnym klimatycznych uliczek, liczą się długie spacery, pięknie urządzone kawiarnie i czas dla siebie. Dlatego podczas wakacji, urlopów - sprawdź nasze horyzonty kulinarne, zabytki, nowe sklepy, a następnie zatrzymaj się w Galerii Handlowej i zobacz odbicie w lustrze.

To – w co wierzysz, istnieje w podświadomości.

To – co wygląda na nieosiągalne, bywa zbawienne.

To – co kształtuje normy, wymaga wybuchu wulkanu.

To – co lśni, pokazuje matowe dodatki.

Dlatego

Tu i Teraz

- spacer to podstawa, ponieważ pozwala czerpać potrzebne inspiracje. Obserwacje wystaw sklepowych, manekinów reklamowych, banerów, ścianek – przyczyniają się do wyboru nowego ubrania. A fotografie na FB, IG – podsycają zawsze takie marzenia.

W wielkim wirze codziennych spraw, zabieganiu, przemieszczaniu się samochodami, w trakcie zakupów, zwróć uwagę na kolory lata. Barwy nadają energii, ale także poprawiają nastrój. Żywotność kobiety – to bowiem wysyłanie komunikatów, że teraz ubiera się na zielono, czerwono, żółto i niebiesko. 

A kiedy upał i podwyższona temperatura, wymagają soków – sernika i czekolady – wtedy czas na wejście do cukiernio – piekarni. Nawet 10 minut, spędzonych w ciszy, gwarantuje izolację osobistych myśli. Dlatego obserwuj otaczający Cię świat, oglądaj kreacje, wyciszaj z rytmu porannego zamieszania i odkrywaj wartość magicznych pasji – postawionych na modnym ideale.

*

Moda

To czas wyrwany z kartki

*

Moda

To sens aktywności

*

Bo…

Tylko przy pięknym stoliku, wzorzystej filiżance i kawie – fashion prezentuje  magię.

 

Ile kolorów w modzie, tyle Tu i Teraz?
Ile kolorów w modzie, tyle Tu i Teraz?
Ile kolorów w modzie, tyle Tu i Teraz?

Przejdź do góry strony